Xbox از بازی Hellblade 2 انتظارات زیادی دارد! – مستر گیمرز + جدید

0 8

Xbox از بازی Hellblade 2 انتظارات زیادی دارد! – سی اس گو+ جدید

Xbox از بازی Hellblade 2 انتظارات زیادی دارد و نمره بالایی از این بازی در ذهن دارد!

با  مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین تا ببینیم  این انتظارات چقدر با واقعیت تطابق دارد.

 

Xbox از بازی Hellblade 2 انتظارات زیادی دارد

۲۰۲۴ پر از بازی های مورد انتظار برای صاحبان سری Xbox S/X است. با این حال، در بین این عناوین، Senua’s Saga: Hellblade 2 به عنوان مورد انتظارترین بازی برجسته است و پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۲۴ را دارد.

این بازی حالا از ابتدا تا پایان قابل بازی است و به نظر می رسد که مایکروسافت سال گذشته آزمایش داخلی خود را آغاز کرده است. طبق یک گزارش Xbox از بازی Hellblade 2 انتظارات زیادی دارد و انتظار می رود که بازی امتیاز متاکریتیک بالای ۹۰/۱۰۰ را دریافت کند.

علیرغم لیست متنوع بازی های شخص اول ایکس باکس در سال گذشته، Hi-Fi Rush با میانگین امتیاز متاکریتیک کمتر از ۹۰/۱۰۰ بهترین عنوان بود.

انتظارات Xbox چقدر با واقعیت تطابق دارد؟

یکی از افشاگران به نام Nate The Hate در آخرین پادکست Spawncast به انتظارات مایکروسافت برای این کار اول شخص اشاره کرد. او گفت:

طبق بررسی های داخلی، مایکروسافت انتظار دارد میانگین امتیاز متاکریتیک این بازی ۹۰ یا بالاتر باشد.
وی همچنین خاطرنشان کرد که این امتیاز ممکن است در واقعیت به دست نیاید. زیرا مایکروسافت فقط بررسی های داخلی را در نظر گرفته است. با این حال، امتیاز بالای ۹۰/۱۰۰، Hellblade 2 را به یکی از معدود بازی‌های ایکس‌باکس تبدیل می‌کند که به چنین تحسین منتقدان دست یافته است.

در حالی که Helblade 2 مطمئناً شایسته این رتبه به نظر می رسد، باید توجه داشت که بررسی های داخلی مایکروسافت در گذشته چندان دقیق نبوده است. سال گذشته، فیل اسپنسر اشاره کرد که نمرات بررسی داخلی Redfall بسیار بالاتر از امتیاز نهایی است.

Redfall یک راه اندازی ناامید کننده با میانگین امتیاز ۵۶/۱۰۰ و بسیار کمتر از حد انتظار داشت. با این حال، از آنجایی که این بازی باید درس بزرگی به ایکس باکس داده باشد، روند بررسی داخلی مایکروسافت احتمالاً از آن زمان به بعد تکامل یافته است.

آیا انتظارات Xbox برآورده خواهد شد؟

همه تریلرهای Hellblade 2 که از زمان پرده برداری اولیه منتشر شد ، یک پروژه بلندپروازانه  را نشان می دهد. علاوه بر استفاده از فناوری‌های خاص و جلوه‌های بصری فوق‌العاده، به نظر می‌رسد روایت کار به گونه‌ای باشد که کمتر در بازی‌های ایکس‌باکس  شاهد آن باشیم.

بنابراین، اگر این بازی در بهترین حالت خود منتشر شود و به تمام وعده‌های بازاریابی اولیه خود عمل کند، می‌توانیم امتیاز متاکریتیک بیش از ۹۰ را انتظار داشته باشیم. Hellblade 2 هنوز تاریخ انتشار قطعی دریافت نکرده است، اما ظاهراً مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی است. رویداد Developer Direct در این ماه، ممکن است Ninja Theory بازی خود را در طول این رویداد به نمایش بگذارد و در نهایت تاریخ انتشار دقیق را اعلام کند.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به گیم نیوز ” بازی Hellblade 2 برای PC هم تایید شد ” زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.