Spider-Man 2 پرفروش ترین بازی استودیو پلی استیشن است – مستر گیمرز + جدید

0 36

Spider-Man 2 پرفروش ترین بازی استودیو پلی استیشن است – سی اس گو+ جدید

شاید دور از انتظار نبود که بشنویم Spider-Man 2 پرفروش ترین بازی استودیو پلی استیشن است .  با مستر گیمرز مرجع بازی ها همراه باشید.

Spider-Man 2 پرفروش ترین بازی استودیو پلی استیشن است

سونی اعلام کرده است که Spider-Man 2 پرفروش ترین بازی استودیو پلی استیشن در تاریخ این شرکت است. انحصاری پلی استیشن ۵ تنها در روز عرضه ۲٫۵ میلیون نسخه فروخت.

Spider-Man 2 که در ۲۰ اکتبر منتشر شد، اولین بلاک باستر اصلی سونی است که تنها بر روی PS5 عرضه می شود، و با فروش بیش از ۴۰ میلیون PS5 تاکنون رکورد چشمگیری بر جای گذاشته است.

این بازی در حال حاضر دارای نمره ۹۱ در متاکریتیک است که آن را به یکی از مثبت ترین نقدهای دریافت شده در سال ۲۰۲۳ تبدیل می کند.

مرد عنکبوتی اصلی در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و ۳٫۳ میلیون واحد در سه روز فروخت. که رکورد God of War را در زمان ۳٫۱ میلیون نفر در همان بازه زمانی باریکی پشت سر گذاشت. God of War Ragnarok عنوان پرفروش ترین بازی استودیوی پلی استیشن را در سال گذشته با فروش ۵٫۱ میلیونی در هفته اول به دست آورد. خواهیم دید که آیا رکورد ۲۴ ساعته Spider-Man 2 منجر به فروش بیشتر در همان بازه زمانی می شود یا خیر.

سونی در حال حاضر قصد دارد ۲۵ میلیون PS5 را در سال مالی جاری بفروشد که خود رکوردشکنی فروش کنسول های جدید خواهد بود.

Insomniac games هنوز فاش نکرده است که آیا Spider-Man 2 DLC آینده را دریافت خواهد کرد یا یک توسعه بزرگتر در مسیر ماجراجویی Horizon Forbidden West’s Burning Shores. استودیو اعلام کرد که در حال بررسی بازخورد طرفداران به بازی است، زیرا بازی با احتمال اسپین‌آف Venom در حال پخش است.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.