Skull And Bones شروعی نا امید کننده داشت – مستر گیمرز + جدید

0

[ad_1]

Skull And Bones شروعی نا امید کننده داشت – سی اس گو+ جدید

با وجود تمام انتظارات از بازی AAA یوبی سافت ، Skull And Bones  شروعی نا امید کننده داشت .

با ما در سی اس گو، مرجع بازی ها همراه باشین.

Skull And Bones شروعی نا امید کننده داشت

Skull and Bones از زمانی که بیش از یک دهه پیش معرفی شد، بارها به تعویق افتاده است، اما بالاخره دیروز در کنار یک آزمایش هشت ساعته رایگان عرضه شد.

در حالی که یوبی سافت برای ارسال کدهای نقد تاخیر داشت، با وجود تاخیر، بررسی های مختلفی از رسانه های محبوب منتشر شد. در حالی که اکثر افراد با خوش بینی محتاطانه به بازی نگاه می کردند، به نظر می رسد که این یک ناامیدی بزرگ به عنوان یک ماجراجویی فانتزی دزدان دریایی است.

نقدها به چه چیزی اشاه میکند؟

در زمان نگارش این مقاله، بازی به دلیل نقدهای محدود هنوز امتیاز متاکریتیک را دریافت نکرده است، اما امتیازات اولیه چندان مثبت نیست. همانطور که توسط MauroNL به اشتراک گذاشته شده است، تعدادی از نمرات بررسی در زیر ذکر شده است.

  • Try Hard Guides – ۸/۱۰ 
  •  Pure Xbox – ۶/۱۰ 
  • Gamereactor – ۴/۱۰
  • GGRecon – ۴/۱۰
  • The Times – ۴/۱۰
  • Financial Times – ۴/۱۰

منتقدانی که این بازی را بازی کرده‌اند، زمان خوبی را سپری نکرده‌اند، زیرا Skull and Bones چیز زیادی فراتر از نبردهای اولیه دریایی ارائه نمی‌دهند.

ادعا شده است که بازی با وجود چندین بار تاخیر هنوز به طور کامل تکمیل نشده است.

  • چند نکته مثبت شامل سفارشی سازی جذاب کشتی و یک جهان باز قابل سرویس است، اما اکثر قسمت های بازی در ارائه آن ناکام هستند.
  • جدا از مشکلات فنی، کوئست ها ابتدایی و پیش پا افتاده هستند.

در حالی که یوبی سافت بر این باور است که این نسخه دارای ترکیبات مناسب برای ورود طولانی مدت به سرویس زنده است، منتقدان معتقدند ویژگی های چند نفره نیمه پخته هستند. آنها به این واقعیت اشاره می کنند که تعامل بین بازیکنان محدود است.

این ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که رویدادهای خاصی در حال انجام هستند . در حالی که یوبی سافت به این نسخه AAAA اعتماد دارد، به نظر می رسد جمجمه و استخوان ها به طور کلی با مشکل مواجه هستند.

از آنجایی که رسانه‌های مختلف کدها را بسیار دیرتر از حد معمول دریافت کردند، این ممکن است یک تصمیم عمدی از سوی یوبی‌سافت برای جلوگیری از عواقب انتشار ضعیف باشد.

منبع: Tech4Gamers

متشکریم که همراه مستر گیمرز مرجع بازی ها هستید،

خوشحال میشیم نظر خود را راجع به تاریخ انتشار بازی Skull and Bones ، در پایین همین پست برایمان ارسال کنید.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.