Red Dead Redemption برای PS4 و نینتندو عرضه خواهد شد – مستر گیمرز + جدید

0 103

Red Dead Redemption برای PS4 و نینتندو عرضه خواهد شد – سی اس گو+ جدید

بعد از گذشت سال ها از انتشار بازی، Red Dead Redemption برای PS4 و نینتندو عرضه خواهد شد . با سی اس گومرجع بازی ها همراه باشین .

 

Red Dead Redemption برای PS4 و نینتندو عرضه خواهد شد

Red Dead Redemption و Undead Nightmare، که قطعه همراه Red Dead است، هر دو در تاریخ ۱۷ آگوست ۲۰۲۳ (۲۶ مرداد)برای نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ عرضه می شوند. Red Dead Redemption و Undead Nightmare با هم ترکیب شده و به صورت دیجیتالی در فروشگاه اینترنتی نینتندو سوییچ و فروشگاه پلی استیشن با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار در دسترس خواهند بود. نسخه‌های فیزیکی در ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳(۲۱ مهر) منتشر می‌شوند. می‌توانید در زیر بیشتر بدانید:

ماجراجویی حماسی وسترن Red Dead Redemption و همراه ترسناک زامبی پیشگامانه آن، Undead Nightmare را تجربه کنید، زیرا هر دو بازی برای اولین بار در یک بسته به نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ می آیند. در یک تبدیل جدید توسط Double Eleven Studios، نسخه‌های سوییچ و PS4 این دو تجربه کلاسیک را دوباره برای بازیکنان جدید و طرفداران اصلی کنار هم قرار می‌دهند تا در کنسول‌های مدرن از جمله سازگاری با پلی‌استیشن ۵ لذت ببرند.

Red Dead Redemption

یکی از تحسین‌شده‌ترین بازی‌های تمام دوران با بیش از ۱۷۰ جایزه بهترین بازی سال، Red Dead Redemption داستان یاغی سابق جان مارستون را روایت می‌کند که در سراسر مناطق وسیع غرب آمریکا و مکزیک سفر می‌کند تا آخرین اعضای باقی‌مانده باند بدنام Van der Linde در تلاش برای نجات خانواده اش را ردیابی کند.

متشکریم که همراه ما در سی اس گو، رسانه بازی ها و  مطلب Red Dead Redemption برای PS4 و نینتندو عرضه خواهد شد بودید.

خوشحال میشیم نظرخودتون رو راجع به این مطلب در پایین همین پست برامون ارسال کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.