PS5 به فروش سریعتر نسبت به PS4 ادامه می دهد – مستر گیمرز + جدید

0

[ad_1]

PS5 به فروش سریعتر نسبت به PS4 ادامه می دهد – سی اس گو+ جدید

با مقایسه مدت زمان مشابه از عرضه PS5 به فروش سریعتر نسبت به PS4 ادامه می دهد .

با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشید .

PS5 به فروش سریعتر نسبت به PS4 ادامه می دهد

کنسول پرچمدار کنونی سونی، PS5، به یک نقطه عطف چشمگیر دست یافته است و PS5 به فروش سریعتر نسبت به PS4 ادامه می دهد و  از نظر فروش در ۳۹ ماه اول عرضه،  از PS4 به میزان ۷ درصد  پیشی گرفته است.

با ۳۹ ماه حضور در بازار، فروش  پلی استیشن ۵ اکنون ۷ درصد بیشتر از سرعت پلی استیشن ۴ و ۶۸ درصد بیشتر از پلی استیشن ۳ است.

PS5 در سه سال پس از عرضه، بیش از ۵۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. آخرین گزارش Circana تأیید می‌کند که اکنون در مقایسه با یک بازه زمانی مشابه،  نسل قبل را شکست می‌دهد و با اختلاف کمی جلوتر است.

پلی استیشن طی سال‌ها یک پایگاه هواداران اختصاصی ایجاد کرده است و بسیاری از افرادی که قبلاً یک PS4 داشتند احتمالاً برای تغییر به کنسول جدیدتر هیجان‌زده بودند. این دستاورد PS5 با توجه به مزیت ۶۸ درصدی آن نسبت به PS3 در همان مرحله از طول عمر، حتی بیشتر قابل توجه است.

مهم است که به خاطر داشته باشید که PS5 پس از عرضه با چالش‌های زیادی روبرو شد، در درجه اول به دلیل کمبود تراشه که از سال ۲۰۲۰ تولید را با مشکل مواجه کرده است.

آیا این فروش ادامه دار خواهد بود؟

در همین حال، سونی به سنت خود در راه اندازی بازی های انحصاری مورد تحسین منتقدان مانند Spider-Man 2، God of War Ragnarok و Horizon Forbidden West ادامه می دهد. این عناوین فروش را افزایش می دهند و PS5 را برای گیمرها جذاب تر می کنند.

با نگاهی به آینده، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که PS5 در مسیر تبدیل شدن به سریع‌ترین کنسول پلی‌استیشن قرار دارد. اگرچه ممکن است از فروش بیش از ۱۵۸ میلیون دستگاه PS2 فراتر نرود، اما این کنسول باید با ارقام قابل توجهی به جا بگذارد .

اگرچه PS5 عملکرد خوبی داشته است، اما مهم است که به یاد داشته باشید که رقیب آن، Xbox Series X/S نیز در نوامبر ۲۰۲۰ وارد بازار شد.

طبق گزارش اخیر، Xbox Series X/S کمتر از ۲۵ میلیون فروش  را به دست آورده است. بنابراین، پیشتازی سونی در این نسل در مقایسه با نسل قبلی حتی گسترده‌تر است.

در حال حاضر همه چیز برای سونی و پلی استیشن عالی به نظر می رسد. طبق گزارش ها، PS5 Pro قرار است در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ عرضه شود. با انتشار پیش بینی شده GTA 6 در سال آینده، فروش PS5 احتمالاً افزایش خواهد یافت.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.