PS5 ارتباط خود با توییتر را قطع خواهد کرد -عکس – مستر گیمرز + جدید

0 28

PS5 ارتباط خود با توییتر را قطع خواهد کرد -عکس – سی اس گو+ جدید

در یک رویکرد جدید PS5 ارتباط خود با توییتر را قطع خواهد کرد و از این به بعد قادر به ارسال توییت با این کنسول نخواهیم بود. با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین.

PS5 ارتباط خود با توییتر را قطع خواهد کرد

سونی امروز در اطلاعیه جدیدی اعلام کرد PS5 ارتباط خود با توییتر را قطع خواهد کرد . این شرکت نوشت: «از ۱۳ نوامبر ۲۰۲۳(۲۲ آبان)، تعامل با X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) دیگر در کنسول های پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ کار نخواهد کرد. «این شامل توانایی مشاهده هر محتوای منتشر شده در X در PS5/PS4، و امکان پست و مشاهده محتوا، جوایز و سایر فعالیت‌های مرتبط با گیم‌پلی در X به طور مستقیم از PS5/PS4 قابل انجام نخواهد بود.

آیا مشکلی برای اشتراک گذاری اطلاعات پیش خواهد آمد؟

توییتر یکی از سه پلتفرم اصلی رسانه های اجتماعی در کنار فیس بوک و یوتیوب بود که PS4 زمانی که ویژگی اشتراک گذاری جدیدش برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ عرضه شد، مستقیماً به آن متصل شد. یک دکمه کاملاً جدید در DualShock 4 وجود داشت که فقط به ثبت تصاویر و پخش سریع آنها اختصاص داده شده بود. سهولت در به اشتراک گذاشتن اسرار، اسپویل ها، سوء استفاده ها، اشکالات، و انواع دیگر کشفیات گیم پلی که می توانستند فوراً به اشتراک گذاشته شوند، نحوه بازی مردم و صحبت در مورد آنها را کاملاً تغییر داد.

هنگامی که ادغام توییتر در اواخر این ماه به پایان می رسد، اشتراک گذاری لحظات بازی در رسانه های اجتماعی غیرممکن نخواهد بود، اما آسان  نخواهد شد.  بهترین راه برای دریافت تصاویر PS5 و PS4 در حال حاضر، همگام سازی خودکار آنها با برنامه اختصاصی PlayStation سونی است.

مایکروسافت در ماه آوریل، اندکی پس از اینکه ایلون ماسک اعلام کرد که از شرکت‌ها برای دسترسی به API پلتفرم، ابزاری که برای کارکردن دو برنامه با یکدیگر نیاز است، هزینه دریافت می‌کند،توییتر را به سرقت ایده توییتر برای آموزش محصولات هوش مصنوعی متهم کرد. در ماه‌های پس از آن، افراد مشهور، برندها و کاربران معمولی همگی به کنار گذاشتن توییتر ادامه دادند. X تقریباً ۱۳ درصد از کاربران خود را نسبت به سال گذشته از دست داد، یعنی نیمی از درآمد تبلیغاتی خود، و اکنون ظاهراً بیش از ۲۰ میلیارد دلار کمتر از آنچه ماسک در ابتدا برای آن پرداخت کرده است، ارزش دارد.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.