PS Plus افزایش قیمت خواهد داشت – مستر گیمرز + جدید

0 52

PS Plus افزایش قیمت خواهد داشت – سی اس گو+ جدید

خبر دارید که PS Plus افزایش قیمت خواهد داشت ؟

با  مسترگیمرز مرجع بازی ها و تفریحات همراه باشین تا ببینیم اکانت ها چه مقدار افزایش قیمت خواهند داشت.

 

PS Plus افزایش قیمت خواهد داشت

امروز سونی لیست بعدی بازی های ماهانه ماه سپتامبر را اعلام کرد. همچنین نشان داد که هر سطح اشتراک پلی استیشن پلاس افزایش قیمت قابل توجهی دارد.

بلاگ پلی استیشن فاش می‌کند که بازی‌های رایگان سپتامبر ۲۰۲۲ Saints Row، Black Desert – Traveler Edition و Generation Zero خواهند بود. آنها در تاریخ ۵ سپتامبر در دسترس خواهند بود و تا ۲ اکتبر قابل دانلود خواهند بود.

در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور)، اشتراک ۱۲ ماهه PlayStation Plus Essential، Extra و Premium به قیمت‌های زیر افزایش می‌یابد:

Essential – افزایش به ۷۹٫۹۹ دلار (از ۵۹٫۹۹ دلار)

Extra –  افزایش به ۱۳۴٫۹۹ دلار (از ۹۹٫۹۹ دلار)

Premium – افزایش به ۱۵۹٫۹۹ دلار (از ۱۱۹٫۹۹ دلار)

آیا تغییری در اکانت ها به وجود خواهد آمد؟

ویژگی های هر نوع اکانت تغییر نخواهد کرد. مشترکین ۱۲ ماهه کنونی تا تاریخ تمدید بعدی خود که در ۶ نوامبر یا پس از آن اتفاق می‌افتد، اعمال این قیمت‌ها را مشاهده نخواهند کرد. تغییر عضویت (مانند خرید زمان بیشتر یا ارتقا/کاهش سطوح) در تاریخ ۶ سپتامبر یا بعد از آن به معنای پرداخت قیمت‌های جدید است. اگر چه. سونی همچنین بیان می‌کند که قیمت‌های جدید در مقایسه با گزینه‌های تک یا سه ماهه با نرخ تخفیف باقی می‌مانند. سونی نرخ های جدید ماهانه/سه ماهه را فاش نکرده است.

در پست وبلاگ، سونی تغییرات را با بیان این جمله توضیح می‌دهد: «این تعدیل قیمت ما را قادر می‌سازد تا به ارائه بازی‌های با کیفیت بالا و مزایای ارزش افزوده به سرویس اشتراک پلی‌استیشن پلاس شما ادامه دهیم.» شایان ذکر است که در حال حاضر، سونی هیچ مزیت جدید و دیگری را پس از به‌روزرسانی قیمت‌ها اعلام نکرده است.

این حرکت در زمانی انجام می شود که چندین سرویس پخش و اشتراک هزینه های خود را افزایش داده اند، بنابراین  این افزایش قیمت تعجب آور نیست. اما اگر به دنبال خرید PS Plus یا تمدید/تغییر اشتراک هستید، تا قبل از ۱۵ شهریور زمان مناسبی برای این کار است.

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به گیم نیوز ” PS Plus افزایش قیمت خواهد داشت “زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

 

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.