Master Chief به Rainbow Six Siege می آید – تاریخ انتشار – مستر گیمرز + جدید

0

[ad_1]

Master Chief به Rainbow Six Siege می آید – تاریخ انتشار – سی اس گو+ جدید

با لو رفتن یک ویدیو به نظر میرسد که Master Chief به Rainbow Six Siege می آید . با مسترگیمرز مرجع بازی ها و تفریحات همراه باشین.

 

Master Chief به Rainbow Six Siege می آید

لو رفتن یک ویدیو جدید مربوط به Rainbow Six Siege یوبی‌سافت نشان می‌دهد که مستر چیف، قهرمان اصلی سری Halo ایکس‌باکس، به زودی به بازی تیراندازی چندنفره خواهد آمد. از آنجایی که Siege در طول سال‌ها توسط یوبی‌سافت پشتیبانی می‌شود، ناشر شروع به جمع‌کردن محتوای سایر فرنچایزهای بزرگ کرده است. برخی از این همکاری‌های قبلی  Rainbow Six Siege با WWE، Nier، Yakuza (مثل دراگون) و Assassin’s Creed مرتبط بوده‌اند. اکنون، به نظر می رسد که همکاری جدید با ایکس باکس، راه را برای پیوستن Master Chief به مبارزه در آینده نزدیک هموار می کند.

که توسط کاربر Klobrille در توییتر (یا X) به اشتراک گذاشته شده است، امروز ویدیویی از این پوسته Master Chief در Rainbow Six Siege رونمایی شد. به طور خاص، این پوسته Master Chief برای Operator Sledge خواهد بود و شبیه ظاهر شخصیت در Halo Infinite است. در حال حاضر، یوبی سافت هنوز به طور رسمی تایید نکرده است که این نشت واقعی است.

جالب خواهد بود که ببینیم آیا این اسکین در همه پلتفرم‌ها در دسترس است یا فقط برای آنهایی که در Xbox و PC هستند قابل استفاده است.

 

اسکین چه زمانی به بازی اضافه خواهد شد

با فرض اینکه این ویدیو موثق  باشد، که همینطور هم به نظر می رسد، این احتمال وجود دارد که Master Chief با شروع فصل بعدی بازی به Rainbow Six Siege بیاید. همانطور که یوبی سافت در آخر هفته گذشته اعلام کرد، فصل سوم  سال ۸ با عنوان Heavy Mettle در پایان این ماه در ۲۹ آگوست(۷ شهریور) آغاز خواهد شد.  اینکه آیا Master Chief نیز در این زمان به Siege می‌پیوندد یا نه، باید صبر کرد و دید،

 

مشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به گیم نیوز ” Master Chief به Rainbow Six Siege می آید ” زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.



[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.