God of War Ragnarok و چند بازی دیگر در سال ۲۰۲۴ برای Pc منتشر میشوند – مستر گیمرز + جدید

0 10

God of War Ragnarok و چند بازی دیگر در سال ۲۰۲۴ برای Pc منتشر میشوند – سی اس گو+ جدید

شایعاتی وجود داره که God of War Ragnarok و چند بازی دیگر در سال ۲۰۲۴ برای Pc منتشر میشوند .
با سی اس گومرجع بازی ها همراه باشید تا با ببینیم این بازی ها چی هستن و چقدر این شایعه قوی هست؟

 God of War Ragnarok و چند بازی دیگر در سال ۲۰۲۴ برای Pc منتشر میشوند

طبق افشای اخیر، God of War Ragnarok، Ghost of Tsushima، Demon’s Souls و بازی‌های بیشتری از PS5 در سال ۲۰۲۴ به رایانه‌های شخصی می‌آیند. در چند سال گذشته، پلی‌استیشن گام‌های بزرگی در ارائه برخی از بهترین بازی‌های انحصاری به رایانه شخصی برداشته است. از جمله بازی های کلاسیک PS4 مانند God of War و Horizon Zero Dawn تا آخرین عناوین PS5 مانند Returnal و Helldivers 2.

و به نظر می رسد که پلی استیشن قصد ندارد به این زودی ها با پورت های PC از بازی های PS5 متوقف شود. طبق اطلاعات فاش شده در Reddit و ۴chan، سال ۲۰۲۴ سال بسیار بزرگی برای پورت‌های رایانه‌های شخصی پلی‌استیشن خواهد بود، به‌طوری‌که افشاگری‌ها حکایت از ورود عناوینی مانند God of War Ragnarok، The Last of Us Part 2 Remastered و حتی Demon’s Souls روی رایانه‌های شخصی دارند.

چیزی که نشت را جالب‌تر می‌کند این است که اطلاعات مربوط به این پورت‌ها از یک کارمند ادعایی نرم‌افزار Nixxes می‌آید. Nixxes اساساً استودیو اصلی برخی از بهترین پورت‌های رایانه‌های شخصی پلی‌استیشن است که مجموعه‌ای از آن‌ها شامل عناوینی مانند Marvel’s Spider-Man، Ratchet & Clank: Rift Apart و پورت رایانه‌های شخصی Horizon Forbidden West در آینده است.

 

در حالی که این فاش کاملا امیدوارکننده به نظر می رسد، به خصوص وقتی در نظر داشته باشید که اظهارات اینجا توسط یک “کارمند Nixxes” گفته شده است، اما هنوز یک فاش است، نه تایید رسمی از سوی خود توسعه دهندگان پلی استیشن.

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو  زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.