Game Pass همچنان از PS Plus عقب است – مستر گیمرز + جدید

0

[ad_1]

Game Pass همچنان از PS Plus عقب است – سی اس گو+ جدید

با وجود تعداد مشترکین جدید زیاد Game Pass همچنان از PS Plus عقب است .

با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشید .

Game Pass همچنان از PS Plus عقب است

ایکس‌باکس و سونی هر دو بر اشتراک بازی‌های خود تمرکز می‌کنند زیرا منابع اصلی درآمد برای اکوسیستم کنسول هستند. ایکس باکس نسخه های روز اول را از طریق Game Pass ارائه می دهد، در حالی که پلی استیشن مجموعه ای از مزایای منحصر به فرد خود را دارد.

با اعلام اخیر مایکروسافت  مشترک Xbox Game Pass از ۳۴ میلیون عبور کرد، اما Game Pass همچنان از PS Plus عقب است .

کاربران پلی استیشن پلاس در پایان مارس ۲۰۲۳ به ۴۷٫۴ میلیون مشترک افزایش یافت. این افزایش ۱ میلیون مشترک نسبت به دوره سه ماهه سوم است.

تا پایان مارس ۲۰۲۳، PS Plus با احتساب هر سه سطح به ۴۷٫۴ میلیون مشترک رسیده بود. این رقم از آن زمان به روز نشده است، اما احتمالاً در حدود ۴۵ میلیون ثابت باقی مانده است.

چرا پلی استیشن جلوتر است؟

خدمات پلی استیشن با توجه به چند ضرر، همچنان جلوتر است. ارقام Game Pass شگفت‌انگیز است، زیرا این سرویس به بازار بازی رایانه‌های شخصی دسترسی دارد، که از مجموع هر دو کنسول بزرگتر است.

در همین حال، پلی استیشن با فروش بیشتر کنسول‌ها بر رقابت مسلط شده است. PS4 بیش از ۱۰۰ میلیون  فروخته است و PS5 تا پایان سال ۲۰۲۳ تاکنون ۵۰ میلیون دستگاه فروخته است.

این امر باعث می‌شود که پلی‌استیشن یک پایگاه کاربر بسیار بزرگ‌تر را هدف قرار دهد. با وجود اینکه Game Pass روی رایانه شخصی است، اکثر مشترکین از بازی ها با گیم‌پلی آنلاین هستند که محدود به کنسول‌ها هستند.

دارایی های هر اشتراک

سونی در سال ۲۰۲۳ بازی هایی به ارزش ۸۰۰۰ دلار در PS Plus ارائه کرد. به طور مشابه، Xbox بازی هایی به ارزش ۹۰۰۰ دلار در سرویس خود ارائه کرد. بنابراین، هر دو اشتراک برای کاربران خود ارزشمند بودند.

ایکس باکس اکنون بر روی گسترش عرضه بازی های خود متمرکز شده است و اخیراً ورود Diablo 4 در ۲۸ مارس را تأیید کرده است.

همچنین انتظار می‌رود که Call of Duty 2024 در هنگام راه‌اندازی در سرویس‌های اشتراک ایکس‌باکس منتشر شود. در حالی که دیگر بازی‌های Call of Duty هنوز ظاهر نشده‌اند، انتظار می‌رود که برای Game Pass نیز عرضه شوند.

از سوی دیگر، برنامه‌های پلی‌استیشن برای PS Plus ناشناخته باقی مانده‌اند، زیرا به نظر می‌رسد سونی بیشتر بر روی ثبات تمرکز دارد تا توسعه، و اشتراک آن با اختلاف قابل توجهی پیش‌رو است.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.