Call of Duty یکی از معتبرترین توسعه دهندگان خود را از دست داد – مستر گیمرز + جدید

0 58

Call of Duty یکی از معتبرترین توسعه دهندگان خود را از دست داد – سی اس گو+ جدید

پس از نردیکبه ۲۰ سال Call of Duty یکی از معتبرترین توسعه دهندگان خود را از دست داد .

با مسترگیمرز مرجع بازی ها و تفریحات همراه باشین .

 

Call of Duty یکی از معتبرترین توسعه دهندگان خود را از دست داد

دیوید وندرهار پس از حدود ۲۰ سال ساخت Call of Duty، Treyarch را ترک می کند.

فرنچایز Call of Duty یکی از مشهورترین و معتبرترین توسعه دهندگان خود، دیوید ووندرهار را از دست داد. Call of Duty مجموعه ای است که هزاران توسعه دهنده فعالانه روی آن کار می کنند. سه استودیو اصلی هر ساله در حال چرخش هستند تا بازی جدید خود را منتشر کنند، همه با علائم تجاری، معایب و مزایای خاص خود. این یک ساختار بسیار مهم برای Call of Duty است و به این سری اجازه می‌دهد تا به طور مداوم بازی‌های جدیدی تولید کنند و در عین حال بین ورودی‌ها تا حدودی متفاوت باشند. همه این استودیوها توسعه دهندگان بسیار کلیدی دارند که به هدایت این بازی های مختلف و ایجاد اصول راهنما کمک می کنند.

یکی از این افراد دیوید وندرهار، مدیر طراحی سابق استودیو در Treyarch است. او یک چهره کلیدی در بازی های Treyarch بود و به عنوان یک قطعه ابزاری از پازل در بازی هایی مانند Call of Duty: Black Ops 2 دیده می شد. Vonderhaar امروز با اعلام اینکه Treyarch و Call of Duty را پشت سر می گذارد، جامعه Call of Duty را شوکه کرد. ۲۰ سال در فرنچایز، تصمیم به کار روی یک بازی نامعلوم. Vonderhaar به عنوان یکی از چهره های کلیدی Treyarch دیده می شد و از طریق رسانه های اجتماعی با طرفداران در ارتباط بود. Vonderhaar همچنین در Call of Duty: Black Ops 2 قابل مشاهده بود زیرا او یکی از سربازانی بود که بازیکنان می توانستند به صورت چند نفره بازی کنند.

پیام وندرهار

Vonderhaar در بیانیه ای در لینکدین گفت: “از جامعه Call of Duty به خاطر اشتیاق و اشتیاق شما متشکرم.” “این انرژی اغلب به عزم ما به عنوان یک استودیو و افراد دامن زده است. من همیشه از فرصتی برای تعامل مستقیم با بسیاری از شما به صورت آنلاین و حضوری سپاسگزار خواهم بود. این انرژی همیشه بخش بزرگی از من خواهد بود. من در اینجا می مانم. صنعت بازی‌ها، روی پروژه‌ای فاش نشده کار می‌کنم که هنوز نمی‌توانم درباره‌اش صحبت کنم، اما از یک فرصت نادر و منحصربه‌فرد هیجان‌زده هستم. در اسرع وقت شما را به‌روزرسانی خواهم کرد.”

خداحافظی با دیوید ووندرهار افسانه ای، که نظم، خلاقیت و نوآوری او به شکل گیری بازی های ما از COD 2: Big Red One تا Black Ops Cold War کمک کرد. عبارات نمادین و ایده های پیشگامانه او از دست خواهند رفت. برای ماجراجویی بعدی خود هیجان زده هستم.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۰ نوامبر منتشر خواهد شد.

 

مشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به گیم نیوز ” Call of Duty یکی از معتبرترین توسعه دهندگان خود را از دست داد ”  زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.