یوبی سافت در حال کار بر روی بازسازی یک AC دیگر است – مستر گیمرز + جدید

0

[ad_1]

یوبی سافت در حال کار بر روی بازسازی یک AC دیگر است – سی اس گو+ جدید

خبر خوش برای طرفداران  اساسینز ظاهرا یوبی سافت در حال کار بر روی بازسازی یک AC دیگر است. با مستر گیمرز مرجع بازی ها همراه باشید.

یوبی سافت در حال کار بر روی بازسازی یک AC دیگر است

گزارش جدید پروژه‌های آتی یوبی‌سافت و آینده فرنچایز Assassin’s Creed را روشن کرده است. طبق گفته اینسایدرگیمینگ، Assassin’s Creed 4 Remake تنها بازسازی این سری نخواهد بود.

منابع تام هندرسون نشان می‌دهند یوبی سافت در حال کار بر روی بازسازی یک AC دیگر است .

یوبی سافت به دنبال احیای بازی های قدیمی تر Assassin’s Creed است که با Black Flag آغاز می شود. اینکه این تیم دقیقاً کدام بازی بعدی را بازسازی کند تأیید نشده است. با این حال، این گزارش نشان می دهد که تا پایان این دهه منتشر خواهد شد.

با ابهامات پیرامون این پروژه، این امکان وجود دارد که ورودی برای بازسازی هنوز تصمیم گیری نشده باشد. با این حال، دلایل خوبی وجود دارد که باور کنیم Assassin’s Creed 1 ممکن است به عنوان انتخاب نهایی باشد.

چرا اساسینز ۱؟

برای شروع، این بازی تنها ورودی قدیمی بدون ریمستر مدرن است. این بازی همچنین بر روی PS4/PS5 و نینتندو سوییچ قابل بازی نیست و دو تا از بزرگترین بازارهای کنسول را از دست داده است.

علاوه بر این، نسخه اصلی همیشه طرفدارانی داشته است و تقاضاها برای بازسازی اخیراً سرعت بیشتری گرفته است. یوبی سافت احتمالاً متوجه شده است و احتمالاً تصمیم به ساخت این بازی از پایه را گرفته است.

ناشر حتی ایستراگی از این بازی در Assassin’s Creed Mirage گنجاند که دارای فیلتر آبی نوستالژیک است.

با توجه به اینکه تمرکز اصلی یوبی سافت در حال حاضر روی Assassin’s Creed Red، Hexe و Black Flag Remake است، تا مدتی خبری از بازسازی بعدی نخواهیم بود. با این حال، گزارش تام هندرسون باعث ایجاد هیجان در جامعه شده است.

نسخه اصلی Assassin’s Creed که نزدیک به ۱۷ سال پیش منتشر شد، این پتانسیل را دارد که معتبرترین اثر در این فرنچایز با یک بازسازی مناسب باشد. ما امیدواریم که این مورد انتخاب یوبی سافت باشد، اگرچه عناوین دیگری مانند Assassin’s Creed 2 نیز مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

 

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به خبر زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 [ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.