کنسول دستی جدید سگا معرفی شد + جدید

0 6

کنسول دستی جدید سگا معرفی شد + جدید

کمپانی سگا با همکاری شرکت Hyperkin، به تازگی از کنسول دستی رونمایی کرده که قادر به اجرای تمام بازی‌های کارتریجی اورجینال کنسول مگا درایو است.

این کنسول دستی The Maga 95 نام دارد که قادر است تمام کارتریج‌های اورجینال و سنتی بازی‌هایی که بصورت رسمی برای کنسول سگا منتشر شده‌اند را اجرا بکند. به گفته رسانه The Verge، این دستگاه براساس کنسول بازی فعلی MegaRetroN HD که سازنده آن هم Hyperkin است، ساخته شده که با سگا مگا درایو هم سازگار است.

مگا 95 همچنین دارای یک داک مشابه نینتندو سوئیچ است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا دستگاه خود را به تلوزیونشان متصل کرده و کنترلرهای اضافی را به آن وصل کنند. کنسول دستی مذکور دارای یک صفحه نمایش نسبتا کوچک 5 اینچی است و گفته می‌شود که مگا 95 می‌تواند با شارژ کامل، حدود 10 ساعت بطور مداوم کار کند.

تاریخ عرضه دقیق یا اطلاعاتی درمورد قیمت این دستگاه از سوی Hyperkin یا سگا مشخص نشده است. این شرکت البته در حال حاضر دستگاه‌های شبیه ساز دیگری هم از کنسول‌های قدیمی و خاطره‌انگیز می‌سازد، مثل دستگاه Super NES/ Super Famicom که با قیمت 119.99 دلار به فروش می‌رسند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.