کالاف دیوتی تا قبل ار ۲۰۲۴ به گیم پس نخواهد آمد – مستر گیمرز + جدید

0 75

کالاف دیوتی تا قبل ار ۲۰۲۴ به گیم پس نخواهد آمد – سی اس گو+ جدید

رئیس ایکس باکس در مصاحبه ای اعلام کرد بای های اکتویژن از جمله کالاف دیوتی تا قبل ار ۲۰۲۴ به گیم پس نخواهد آمد . با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین.

کالاف دیوتی تا قبل ار ۲۰۲۴ به گیم پس نخواهد آمد

اکنون که خرید Activison Blizzard توسط مایکروسافت به طور رسمی تکمیل شده است، دارندگان Xbox Series X/S امیدوارند هر روز بازی هایی مانند Call of Duty: Modern Warfare II و Diablo IV در Game Pass ظاهر شوند. اما فیل اسپنسر، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ، در مصاحبه‌ای جدید با پادکست ایکس‌باکس، آب سردی روی شایعات منتشر کرد و تأیید کرد که هیچ چیزی از کاتالوگ ناشر در سال ۲۰۲۳ عرضه نخواهد شد.

این انتظارات پس از آن اتفاق می‌افتد که شایعاتی مبنی بر اینکه مایکروسافت ممکن است در حال برنامه‌ریزی برای انتشار بازی‌های Activision Blizzard برای جشن بستن قرارداد به Game Pass باشد، منتشر شد. در حالی که حساب اکتیویژن بلیزارد اخیراً توییت کرد که «برنامه‌ای ندارد» تا بازی‌های خود را قبل از پایان سال به سرویس اشتراکی  بیاورد، برخی از طرفداران همچنان امیدوار بودند که تا قبل از ۲۰۲۴ یک یا دو بازی از کاتالوگ پشتیبان ظاهر شود.

این برخلاف زمانی است که مایکروسافت قرارداد ۷.۵ میلیارد دلاری خود را برای خرید ZeniMax بسته بود و بازی‌های استودیوی بازیسازی Bethesda، از جمله Fallout 3 و The Elder Scrolls V: Skyrim، بلافاصله بعد از آن به طور پیروزمندانه در Game Pass عرضه شدند.

در جای دیگری از مصاحبه، اسپنسر تأیید کرد که Call of Duty همچنان به دنبال برابری ۱۰۰ درصدی بین نسخه‌های Xbox Series X/S و نسخه‌های روی پلتفرم‌های دیگر است،  ۵٫ Call of Duty Modern Warfare III در ۱۰ نوامبر وارد بازار می شود و دارای بسته DLC Lockpick Operator خواهد بود که در انحصار کنسول سونی است که از توافق موجود اکتیویژن با سازنده PS5 قبل از فروش باقی مانده است.

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.