پیش بینی تاریخ انتشار PS5 Pro – مستر گیمرز + جدید

0 9

پیش بینی تاریخ انتشار PS5 Pro – سی اس گو+ جدید

یک کارشناس برجسته صنعت گیم با پیش بینی تاریخ انتشار PS5 Pro گمانه زنی هایی را به راه انداخته است. با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین.

پیش بینی تاریخ انتشار PS5 Pro

تام هندرسون، یکی از اعضای برجسته صنعت بازی های ویدیویی، معتقد است که PS5 Pro احتمالاً در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۴ معرفی خواهد شد.
او پیش بینی خود را در پاسخ به برخی گمانه زنی های اخیر مبنی بر اینکه سونی ممکن است PS5 Pro را در نمایشگاه CES هفته آینده رونمایی کند، انجام داد.
هندرسون استدلال می کند که معرفی PS5 Pro تقریبا یک سال قبل از عرضه آن در بازار، مانع فروش مدل پایه PS5 می شود.
یک کارشناس مشهور در صنعت بازی های ویدیویی پیش بینی کرده است که PlayStation 5 Pro احتمالا در اواخر سه ماهه سوم سال ۲۰۲۴ معرفی خواهد شد. این پیش بینی تنها چند هفته پس از افشای آنلاین مشخصات احتمالی PS5 Pro انجام می شود که نشان می دهد نسخه جدید کنسول نسل نهم سونی در مقایسه با آنچه که PS4 Pro در اواخر سال ۲۰۱۶ به نمایش گذاشت، ارتقای سخت افزاری ملایم تری خواهد داشت.

سایر پیش بیشبینی ها

جف گراب از پادکست Giant Bomb در اواسط دسامبر ۲۰۲۳ گزارش داد که PS5 Pro، علیرغم اینکه ظاهراً دارای مجموعه‌ای از قطعات داخلی مشابه PS5 است، از فناوری ارتقاء مقیاس اختصاصی سونی استفاده خواهد کرد که عملکردی مشابه فناوری DLSS Nvidia دارد.

با توجه به دیدگاه او، این راه حل نرم افزاری به کنسول آینده اجازه می دهد تا سخت افزار خود را فراتر از آنچه که مدل پایه PS5 قادر به انجام آن است، برساند. در هفته‌های پس از این گزارش، برخی از طرفداران در رسانه‌های اجتماعی حدس می‌زنند که سونی ممکن است PS5 Pro را در نمایشگاه CES 2024 که از ۹ تا ۱۲ ژانویه (۱۹ تا ۲۲ دسامبر) برگزار می‌شود، معرفی کند.

پیش بینی تام هندرسون

تام هندرسون با این احساس مخالف بود و افکار خود را از طریق پست های اخیر رسانه های اجتماعی ارائه کرد. هندرسون در ۴ ژانویه توییت کرد که عجیب است اگر سونی PS5 Pro را در نمایشگاه CES معرفی کند. به عنوان مرجع، هندرسون قبلا گزارش داده بود که غول بازی ژاپنی فصل تعطیلات ۲۰۲۴ را برای عرضه PS5 Pro هدف قرار داده است.

هندرسون در توئیت بعدی خود در توضیح این موضوع نوشت که به طور جدی شک دارد که سونی امسال با رونمایی از نسخه Pro کنسول خود در CES 2024، فروش عادی PS5 را مختل کند. بنابراین او به این نتیجه رسیده است که PS5 Pro فعلا معرفی نخواهد شد.

هندرسون تنها کسی نیست که چنین فکر می کند. گزارش دیگری حاکی از آن است که PS5 Pro یک راه اندازی در نوامبر ۲۰۲۴ و یک راه اندازی تابستانی را هدف قرار خواهد داد، و همچنین ادعا می شود که این دستگاه دارای کد داخلی Trinity است.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

به نظرتون آیا پیش بینی تاریخ انتشار PS5 Pro درست است؟ 

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.