پروژه مولتی پلیر The Last of Us در هاله ای از ابهام – مستر گیمرز + جدید

0 91

پروژه مولتی پلیر The Last of Us در هاله ای از ابهام – سی اس گو+ جدید

طبق گزارش ها پروژه مولتی پلیر The Last of Us در هاله ای از ابهام و مشخص نیست که ساخت آن ادامه پیدا کند یا نه!  با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین .

 

 پروژه مولتی پلیر The Last of Us در هاله ای از ابهام

طبق گزارش‌ها، پروژه چند نفره Last of Us “روی یخ” است، زیرا  Naughty Dog با قطع ناگهانی روابط خود با بیش از ۲۵ پیمانکار  در حال کوچک کردن خود است.

اوایل امروز، ۳ اکتبر، کوتاکو گزارش داد که اخراج ها به Naughty Dog رسیده است. چندین منبع ذکر شده در این گزارش ادعا کردند که “حداقل” ۲۵ توسعه دهنده به عنوان بخشی از کوچک سازی از استودیو اخراج شده اند و توسعه دهندگان آسیب دیده و همچنین کارکنان باقی مانده تحت فشار قرار گرفته اند تا در مورد احراج ها  سکوت کنند.

گزارش Kotaku همچنین نشان می‌دهد که تلاش برای اسپین‌آف چند نفره Last of Us، احیای برنامه‌ریزی‌شده حالت Factions محبوب از بازی اصلی، در توسعه با مشکل مواجه شده است. در این گزارش آمده است: «یک منبع اکنون به Kotaku می گوید که بازی چند نفره، اگرچه به طور کامل لغو نشده است، اما در این مرحله اساساً روی یخ است.

در اوایل سال جاری، گزارشی ادعا کرد که اسپین آف چند نفره با مشکل مواجه شده است. این گزارش در آن زمان ادعا کرد: «در حالی که بازی لغو نشده است، بسیاری از توسعه‌دهندگان آن به پروژه‌های دیگر منتقل شده‌اند.

در نتیجه، Naughty Dog ظاهراً در آن زمان پروژه را “بازنگری” می کرد. گزارش جدید امروز به نتیجه این ارزیابی مجدد اشاره می کند که پروژه عملاً متوقف شده است و توسعه دهندگان هم اخراج شده و هم به پروژه های دیگر در Naughty Dog منتقل شده اند.

طبق گفته گرداننده سریال اصلی، در جای دیگر، فصل دوم The Last of Us به زودی تولید خود را آغاز خواهد کرد.

 

متشکریم که همراه ما در مسترگیمرز، رسانه بازی ها بودید.

خوشحال میشیم نظرخودتون رو راجع به گیم نیوزدر پایین همین پست برامون ارسال کنید.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.