ویژگی های آپدیت جدید ۲۰۲۴ eFootball – مستر گیمرز + جدید

0 57

ویژگی های آپدیت جدید ۲۰۲۴ eFootball – سی اس گو+ جدید

سیزن ۰ بازی معرفی شد و بازی با مجموعه ای از به روز رسانی ها پیش از فصول جدید فوتبال آپدیت خواهد شد! با سی اس گو، مرجع بازی ها و  ویژگی های آپدیت جدید ۲۰۲۴ eFootball همراه باشید.

ویژگی های آپدیت جدید ۲۰۲۴ eFootball

به‌روزرسانی فصل ۰ در eFootball، نقل و انتقالات واقعی و کیت‌های به‌روز شده را در بازی به ارمغان می‌آورد که ماهیت پویای فوتبال را منعکس می‌کند و به تجربه بازی اعتبار می‌بخشد.
به‌روزرسانی فصل ۰ با هدف پر کردن شکاف بین دنیای مجازی و واقعی فوتبال، ارائه واقع‌گرایی بی‌نظیر و تعیین استانداردهای جدید در بازی‌ها، انجام می‌شود. این نشان دهنده تحول و جشن این ورزش است که آماده شروع فصل جدید هیجان انگیز در بازی های مجازی فوتبال است.
این به‌روزرسانی eFootball که «Season 0: Ready for Action» نام دارد، گواهی بر تعهد کونامی به ارائه یک تجربه بازی است که دنیای واقعی فوتبال را منعکس می‌کند. نه تنها شامل به‌روزرسانی‌هایی برای تیم‌ها برای انعکاس نقل و انتقالات واقعی در پنجره تابستانی است، بلکه لباس‌های جدیدی را که باشگاه‌های بزرگ منتشر کرده‌اند نیز معرفی می‌کند. این تاکید دوگانه بر اصالت و تعامل، به‌روزرسانی را به نقطه عطفی در تکامل eFootball تبدیل می‌کند.

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار هنوز توسط کونامی تایید نشده است. اما احتمالا زمان زیادی تا انتشار نمانده است.

تیم های به روز شده

یکی از جنبه‌های اصلی آپدیت فصل ۰ کونامی، اجرای انتقال‌های واقعی به بازی است. بازیکنان در حالت‌های آفلاین مانند Master League به تیم‌های جدید خود اختصاص داده می‌شوند و در myClub، بازیکنان کارت‌های جدیدی را در باشگاه‌های تازه انتقال یافته خود دریافت خواهند کرد.

نقل و انتقالات عظیمی مانند جود بلینگهام به رئال مادرید و ایلکای گوندوگان به بارسلونا پس از آپدیت فصل ۰ برای فصل فوتبال ۲۰۲۳/۲۴ به دقت در eFootball منعکس خواهند شد.

بسیاری از بازیکنان همچنین رتبه بندی و ویژگی های خود را مطابق با عملکرد آنها در فصل گذشته به روز می کنند. برخی از بازیکنان، مانند  ارلینگ هالند، پس از کمپین های درخشان با باشگاه های خود، ارتقاء دریافت خواهند کرد.

کیت های به روز شده


کیت‌های جدید نیز با به‌روزرسانی فصل صفر eFootball آمده است. باشگاه‌های نمادین مانند منچستریونایتد و بایرن مونیخ جدیدترین نسخه‌های کیت خود را در حالت‌های مختلف بازی خواهند داشت.

بازیکنانی مانند مارکوس راشفورد در لباس خانگی جدید یونایتد به میدان خواهند رفت و افرادی مانند جاشوا کیمیچ لباس خارج از خانه فوق العاده محبوب بایرن را برای فصل ۲۰۲۳/۲۴ به تن خواهند کرد.

eFootball به دلیل موتور بازی قدرتمند و کیفیت گرافیکی درون بازی، یک تجربه فوتبالی فوق‌العاده واقعی را ارائه می‌دهد. با این حال، به‌روزرسانی‌های زیبایی‌شناختی چیزی هستند که واقعاً بازی را تا حد ممکن معتبر می‌سازند.

گیم‌پلی هیجان‌انگیز و پرارزش یکی از جنبه‌های آن است، اما کیت‌های دارای مجوز کامل و فهرست تیم‌ها همان چیزی است که eFootball را به عنوان یکی از معتبرترین بازی‌های ویدیویی فوتبال به خود اختصاص داده است.

 

بازیکنان ویژه جدید


آپدیت فصل ۰  ترکیبی از اسطوره های فوتبال را برای شما به ارمغان خواهد آورد. بازیکن هایی مانند رود گولیت، خاویر ساویولا، کاکا، مارکو فن باستن، ریوالدو، فیلیپو اینزاگی و …

مثل این است که یک ماشین زمان فوتبال در دستان شما باشد. می‌توانید با قهرمانانی که تشویقشان کرده‌اید، بر سر آنها بحث کرده‌اید، و حتی ممکن است پوسترهایی از آنها روی دیوار اتاق خوابتان داشته باشید، بازی کنید.

به‌روزرسانی فصل ۰ eFootball 2024 فقط یک به‌روزرسانی نیست. این یک مهمانی است و شما در لیست مهمانان هستید. چه به دنبال زنده کردن روزهای شکوه باشید و چه به دنبال کشف آنچه این بازیکنان را واقعاً افسانه ای کرده است.

جوایز ورود eFootball 2024


کونامی در ماه فوریه اعلام کرد که نسخه موبایل eFootball 600 میلیون دانلود در سراسر جهان جمع آوری کرده است. شش ماه بعد، این عنوان به نقطه عطف دیدنی دیگری با ۶۵۰ میلیون دانلود رسید.برای جشن گرفتن این نقطه عطف، جوایز مختلفی در eFootball وجود خواهد داشت. از امتیازات تجربه گرفته تا GP که می تواند برای بهبود ترکیب myClub شما استفاده شود.

جوایز ورود

 • تا ۴۵۰۰۰۰ GP
 • ۱۵۰ سکه
 • ۳ اپیک چنس

بازیکنان فقط باید هر روز در طول فصل ۰ وارد eFootball شوند.

همچنین جوایز متعددی از طریق کمپین، تور و رویدادهای چالشی برای تقویت بیشتر رتبه‌های myClub در دسترس هستند.

جوایز Campaign

 • ۳۶۰۰۰۰ GP
 • ۹۰۰۰۰ Experience Points
 • ۳۰۰ سکه

جوایز Tour Event

 • ۳۶۰۰۰۰ GP
 • ۶۰۰۰۰ امتیاز تجربه
 • بازیکنان x2 را برجسته کنید
 • بازیکن برتر هفته

جوایز Challenges Event

 • ۶۰۰۰۰ Experience Points

کاربران همچنین می توانند با انجام ۵۰ مسابقه در طول فصل، ۳۰۰ سکه به دست آورند.

eFootball قرار است فراگیرترین و در عین حال واقعی ترین تجربه را ارائه دهد. بازیکنان افسانه ای بیشتری از گذشته برای بازی در کنار ستاره های حال حاضر در myClub در دسترس خواهند بود.

تیم شما حتی می‌تواند جدیدترین کیت‌های منتشر شده را نیز بپوشد، و اگر بیشتر از طرفداران لیگ مستر هستید، می‌توانید یک سیو جدید را با فهرست‌های به‌روز شده برای انواع باشگاه‌های بزرگ در سراسر جهان شروع کنید.

 

مشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به  گیم نیوز ” ویژگی های آپدیت جدید ۲۰۲۴ eFootball ” زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

مشخصات رسمی PS5 منتشر شد

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.