هم‌بنیان‌گذار راکستار از Absurd Ventures، شرکت جدید خود رونمایی کرد + جدید

0 92

هم‌بنیان‌گذار راکستار از Absurd Ventures، شرکت جدید خود رونمایی کرد + جدید

دن هوسر، یکی از بنیان‌گذاران شرکت Rockstar اعلام کرده که Absurd Ventures نام شرکت رسانه‌ای جدید او خواهد بود. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

شرکت Absurd Ventures

گفته شده که شرکت Absurd Ventures بر روی خلق IP جدید برای پلتفرم‌های مختلف و همچنین بهره‌گیری از فرمت‌های گوناگون تمرکز خواهد داشت. طبق اطلاعات اندکی که اعلام شده، فعالیت‌های Absurd Ventures به ویدئوگیم خلاصه نمی‌شود و این کمپانی در عرصه‌های مختلفی از جمله لایو اکشن، انیمیشن، و حتی مدیوم‌های دیگری مانند کتاب، رمان مصور و پادکست نیز جهان‌سازی و قصه‌پردازی خواهد کرد.

دن هوسر در بخشی از بیانیه منتشر شده مربوط به تأسیس شرکت Absurd Ventures گفته: «ما Absurd Ventures را می‌سازیم تا جهان‌های تازه را خلق و قصه‌های بزرگی را تعریف کنیم؛ هر کجا و به هر شکلی که بتوانیم.»

به عنوان یکی از بنیان‌گذاران راکستار، دن هوسر طی دو دهه اخیر بر روی خلق عناوین بزرگی از جمله Grand Theft Auto و Red Dead Redemption نقش داشت. عناوینی که به موفقیت‌های عظیمی دست پیدا کردند و اکنون از پرفروش‌ترین مجموعه‌های تاریخ بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شوند. دن هوسر همچنین معاون خلاقیت در Take-Two، کمپانی مادر شرکت راکستار بود که حدود سه سال پیش و در اوایل 2020، این مجموعه را ترک کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.