هرآنچه از Nintendo Switch 2 می دانیم – مستر گیمرز + جدید

0 5

هرآنچه از Nintendo Switch 2 می دانیم – سی اس گو+ جدید

شاید شما هم کنجکاو باشید در مورد Nintendo Switch 2 اطلاعات بیشتری بدانید. با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین تا هرآنچه از Nintendo Switch 2 می دانیم در اختیار شما بگذاریم.

 

هرآنچه از Nintendo Switch 2 می دانیم

سخت افزار

کارمندان سابق نینتندو پیش‌بینی کرده‌اند که فرم فاکتور مشابهی با سوییچ خواهد داشت و می‌توان از آن به عنوان یک دستگاه دستی استفاده کرد و همچنین مانند مدل موجود به تلویزیون شما متصل شود. نینتندو، به نوبه خود، هیچ چیز در مورد انتظارات از سیستم بعدی خود نگفته است، جدای از اینکه هدف آن “غافلگیر کردن و خوشحال کردن” طرفداران است، بنابراین فعلا فقط پیش بینی ها و حدس هایی برای ادامه دادن داریم.

Digital Foundry گزارش داد که Switch 2 ممکن است از نوع سفارشی جدید پردازنده T239 انویدیا استفاده کند. این سایت یک رایانه شخصی را بر اساس آنچه که معتقد بود مشخصات سوییچ ۲ می تواند داشته باشد جمع آوری کرد و دریافت که می تواند Death Stranding را با کیفیت ۱۰۸۰p با میانگین ۳۵ فریم در ثانیه اجرا کند.

انتقال نرم تر

کنسول‌های قبلی نینتندو سیستم‌های حساب کاربری خود را داشتند و بازیکنان مجبور بودند برای راه‌اندازی سخت‌افزار بعدی حساب‌های جدیدی ایجاد کنند. اما اکانت جدید نینتندو این را تغییر می‌دهد و این می‌تواند انتقال به کنسول بعدی نینتندو را تسهیل کند.

داگ بوسر از نینتندو گفت: «این به ما امکان می‌دهد در صورت انتقال به یک پلتفرم جدید، با بازیکنان خود ارتباط برقرار کنیم تا به تسهیل این فرآیند یا انتقال کمک کنیم.»

او افزود: “هدف ما این است که افتی را که معمولاً در سال آخر یک چرخه و آغاز چرخه دیگر مشاهده می کنید به حداقل برسانیم.” من نمی توانم در مورد ویژگی های

مدیرعامل نینتندو، Shuntaro Furukawa، در سال ۲۰۲۳ گفت که کنسول بعدی نینتندو از همان سیستم حساب Nintendo Switch استفاده خواهد کرد.

 

تاریخ انتشار

نینتندو هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه چه زمانی ممکن است سخت‌افزار جدید را معرفی کند، ارائه نکرده است، اما برخی پیش‌بینی کرده‌اند که این اعلامیه می‌تواند با تقویم مالی نینتندو مرتبط باشد. سال مالی جدید نینتندو از اول آوریل آغاز می شود، بنابراین برخی انتظار دارند که درست قبل از آن اعلامیه ای برای کمک به افزایش قیمت سهام و ایجاد حرکت در سه ماهه بعدی ارائه شود. قیمت سهام نینتندو اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است و برخی انتظار دارند اگر نینتندو واقعاً به زودی سخت‌افزار جدید خود را معرفی کند، نتایج قوی‌تری در پیش رو دارند.

سوییچ ۲ چه زمانی عرضه می شود؟
ما به طور قطع نمی دانیم. Switch در مارس ۲۰۱۷ راه اندازی شد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که نینتندو با قطعه سخت افزار بعدی خود از نسخه مشابهی پیروی کند. برای مثال، Wii و Wii U در ماه نوامبر عرضه شدند. یک نظریه این است که نینتندو ممکن است به دنبال عرضه سوییچ ۲ در نیمه اول سال ۲۰۲۴ باشد تا هرگونه کمبود احتمالی سهام قبل از فصل خرید همیشه مهم تعطیلات که نینتندو می خواهد عرضه کافی در بازار داشته باشد برطرف شود.

اخیراً، تاریخ انتشار سپتامبر ۲۰۲۴ برای سوییچ ۲ در یک بیانیه مطبوعاتی رسمی از جدیدترین تعامل GameShark مشخص شد. اما احتمالاً مشروع نیست.

متعاقباً، یک تحلیلگر پیشنهاد کرد که سوییچ ۲ در سال ۲۰۲۴ راه اندازی شود و دارای صفحه نمایش ۸ اینچی LCD باشد (احتمالاً یک قدم عقب تر از صفحه نمایش کوچک OLED که در جدیدترین نسخه Switch ارائه شده است).

قیمت

Switch 2 معرفی نشده است، بنابراین همه چیز در این مرحله حدس و گمان است. اما یکی از تحلیلگران اخیرا پیش بینی کرد که Switch 2  قیمت ۴۰۰ دلار و بازی های سطح بالای آن ۷۰ دلار به فروش می رسد. سوئیچ اصلی با قیمت ۳۰۰ دلار عرضه شد و قیمت نسبتا پایین آن بدون شک به عملکرد فوق العاده این سیستم در بازار کمک کرد. اینکه آیا کنسول بعدی نینتندو تنها با یک SKU یا چندین نسخه با قیمت های مختلف عرضه می شود یا نه، باید دید.

از نظر پیش‌بینی افزایش هزینه‌های بازی تا ۷۰ دلار، چندان تعجب‌آور نخواهد بود. به هر حال، نینتندو قبلاً ۷۰ دلار برای Tears of the Kingdom دریافت کرده بود. .

 

Mario Kart 9 و بازی های دیگر

انتظار می رود که نینتندو یک بازی جدید Mario Kart را برای کنسول خانگی بعدی خود منتشر کند  گزارشی حاکی از آن است که Mario Kart 9 نوعی “پیچش جدید” خواهد داشت و طرفداران مشتاقانه منتظرند تا ببینند که چه چیزی ممکن است باشد. اگر بازی جدیدی از Mario Kart در دست ساخت باشد، ظاهراً منطقی به نظر می رسد که آن را به عنوان یک عنوان راه اندازی برای کنسول بعدی تبدیل کند. گزارشی از سال ۲۰۲۳ حاکی از آن است که تعدادی از توسعه دهندگان از قبل کنسول جدید نینتندو را در دفاتر خود داشتند و شروع به ساخت بازی برای آن کرده بودند، اما تاکنون هیچ کدام اعلام نشده یا حتی اشاره ای به آن نشده است.

با نسل قبلی سازگار خواهد بود؟

سوال اصلی که طرفداران می خواهند بدانند این است که آیا کنسول بعدی نینتندو از بازی های سوییچ پشتیبانی می کند یا خیر. ما نمی دانیم. اما اظهارات قبلی نینتندو در مورد انتقال سیستم حساب نینتندو به سیستم بعدی ممکن است نشان دهد که نینتندو سطحی از سازگاری با عقب را ارائه می دهد. یکی از تئوری‌های مطرح شده توسط یکی از کارمندان سابق نینتندو این است که سوییچ ۲ با بازی‌های دیجیتال الکترونیکی سازگاری دارد.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

منبع: GamespotSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.