ممکن است Ghost of Tsushima این ماه برای PC منتشر شود – مستر گیمرز + جدید

0

[ad_1]

ممکن است Ghost of Tsushima این ماه برای PC منتشر شود – سی اس گو+ جدید

یک نشت از یک اینسایدر نشان میدهد که ممکن است Ghost of Tsushima این ماه برای PC منتشر شود .

با  مسترگیمرز مرجع بازی ها و تفریحات همراه باشین.

 

ممکن است Ghost of Tsushima این ماه برای PC منتشر شود

Ghost of Tsushima تقریباً چهار سال پیش در جهان محبوب شد و بازی هایی مانند Assassin’s Creed را تشویق کرد تا اولین جهش به ژاپن را انجام دهند.

انتظار می رود استودیو Sucker Punch امسال از دنباله آن رونمایی کند، اما این فرنچایز ممکن است قبل از این رونمایی جاذبه بیشتری پیدا کند. به گفته یکی از منابع داخلی، یک پورت Ghost of Tsushima PC ممکن است در عرض چند روز معرفی شود.

کار بر روی دنباله در حال حاضر در Sucker Punch Productions در حال انجام است، بنابراین پورت PC می تواند پیش بینی بیشتری برای Ghost of Tsushima 2 ایجاد کند که انتظار می رود در سال ۲۰۲۵ روی PS5 عرضه شود.

این اطلاعات از Nick Baker، شخصی که به طور دقیق بیشتر بازی های نمایشگاه PlayStation را در ماه گذشته فاش کرده است، به دست آمده است.

او بیان می کند که ممکن است در اوایل ماه مارس، احتمالاً در حدود ۵ مارس ، اطلاعیه ای منتشر شود.

بسیاری از طرفداران همچنین معتقدند این زمان بی عیب و نقص خواهد بود زیرا Shogun، سریال تلویزیونی که در حال حاضر از Hulu پخش می شود، توجه همه را به خود جلب کرده است.
ماه گذشته، هیروکی توتوکی، رئیس سونی، قصد خود برای سرعت بخشیدن به پلی استیشن برای ارائه بازی ها بر روی رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه را تأیید کرد. این می تواند به معنای تعداد بیشتر پورت های رایانه شخصی در هر سال باشد که این نشت را باورپذیرتر از قبل می کند.

 

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به گیم نیوززیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

 

 [ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.