معرفی و لیست انتشارات کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی + جدید

0 49

معرفی و لیست انتشارات کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی + جدید

درحال حاضر و با وجود انبوه زیاد کتاب های کمک درسی که در بازار وجود دارد و به طبع، ناشران متعدد فعال در کشور، تهیه کتاب های کاملا استاندارد کار بسیار سخت و پیجیده ای است. اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که «بهترین کتاب کمک درسی» متعلق به کدام ناشر است، در ادامه می توانید لیست 5 ناشر برتر کمک آموزشی فعال در کشور را مشاهده کنید:

  • انتشارات خیلی سبز
  • انتشارات مهروماه
  • انتشارات گاج
  • انتشارات مبتکران
  • انتشارات کاگو

معرفی انتشارات خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز کار خود را در سال 1381 با عنوان «انتشارات سبز» آغاز کرد و درحال حاضر با سابقه بیش از 2 دهه فعالیت، می توان از آن به عنوان پرچم دار طراحی کتاب هایی پرمحتوا با ایده های خلاقانه و دلچسب یاد کرد. یکی از بهترین ویژگی های خیلی سبز استفاده از مولفان باسابقه و خبره، مشاوران برگزیده و طراحی های جذاب است.

انتشارات خیلی سبز

ارائه و توضیح مطالب کتاب به شکل ساده و صمیمانه، یکی از نقاط قوت کتاب های انتشارات خیلی سبز است که به این ناشر کمک کرده که نه تنها در مقاطع متوسطه اول و دوم، بلکه در مقطع دبستان و حتی پیش دبستانی هم از مطرح ترین ناشرهای کشور باشد.

خیلی سبز با شناخت کامل نیاز دانش آموزان برای هر پایه، کتاب های مخصوص به خودش را طراحی و منتشر کرده، سبد کامل خیلی سبز تمامی منابع مورد نیاز دانش آموزان پیش دبستانی، دبستان، هفتم، هشتم و نهم و متوسطه دوم و داوطلبان کنکور را تامین کرده است و شما می توانید منابع آموزشی و درسی خود را از بانک کتاب دانش لند به عنوان نماینده رسمی انتشارات خیلی سبز تهیه کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با بیش ترین تخفیف کتاب خود را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

در ادامه دسته بندی کتاب های انتشارات خیلی سبز را آورده ایم که براساس پایه چیده شده اند:

نام دسته بندی مقطع تحصیلی
تست دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور
جی بی دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور
نردبام دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور
آموزش شگفت انگیز دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور
پیشتاز دبستان و متوسطه اول
تیزهوشان دبستان و متوسطه اول
کتاب کار پیش دبستانی، دبستان، متوسطه اول، متوسط دوم
ماجراهای من و درسام دبستان، متوسطه اول، متوسطه دوم
جمع بندی کنکور
چندکنکور کنکور
تست جامع کنکور
فصل آزمون کنکور
موضوعی کنکور
هفت خان کنکور
شب امتحان دبستان، متوسطه اول، متوسط دوم
گام به گام دبستان، متوسطه اول، متوسط دوم
تبرچه پیش دبستانی
بانک نهایی دهم، یازدهم و دوازدهم

کتاب های نردبام خیلی سبز

سری کتاب های نردبام پیشرفته به طور کلی سطح بالاتری از دیگر کتاب های خیلی سبز دارند و توصیه می کنیم دانش آموزانی که به دنبال بهترین نتیجه در کنکور سراسری هستند از این سری کتاب استفاده کنند. یکی از ویژگی های مثبت کتاب های نردبام این است که در کنار سطح بالای تست های خود، درسنامه های خلاصه و کاربردی هم دارد.

کتاب های تست خیلی سبز

بهترین و پرفروش ترین مجموعه کتاب های انتشارات خیلی سبز که از نظر پوشش مطالب و عناوین کتاب درسی می توان آن را کامل ترین در بازار دانست، کتاب های تست خیلی سبز است. این سری از کتاب ها برای پایه های، دهم، یازدهم و دوازدهم و همچنین داوطلبان کنکور طراحی و منتشر شده است.

کتاب های تست خیلی سبز به طور کلی دارای درسنامه های کامل، تست های تالیفی و پاسخ نامه تشریحی هستند. درسنامه ها شامل تمامی نکات برجسته هر درس، نکات لازم برای حل تست های متنوع هستند و تست ها هم اکثرا یا تالیفی هستند و یا از تست های کنکورهای سال های گذشته استفاده شده است. این کتاب ها که برای داوطلبان کنکور رشته تجربی، انسانی و ریاضی منتشر شده، معمولا به عنوان منبع اول تستی انتخاب می شوند.

کتاب های فصل آزمون خیلی سبز

فصل آزمون خیلی سبز ویژه جمع بندی است؛ این سری کتاب ها شامل آزمون های متعدد تستی است که ویژه دوره جمع بندی کنکور طراحی شده اند و برای زمان پایانی نزدیک کنکور مناسب است. فصل آزمون برای هر درس به صورت موضوعی آزمون دارد و می تواند برای تسلط بر روی مباحث کمک زیادی به شما کند. کتاب های فصل آزمون جامع هستند و برای مثال شما با خرید فصل آزمون زیست کنکور می توانید به آزمون های تستی فصل به فصل و جامع زیست دهم، یازدهم و دوازدهم دسترسی داشته باشید.

کتاب های چند کنکور خیلی سبز

یکی دیگر از سری کتاب های پرفروش دوران جمع بندی، چند کنکور خیلی سبز است. شبیه سازهای خیلی سبز شامل دفترچه های کنکور سراسری چند سال اخیر است که در یک بسته گردآوری شده و برای رشته های تجربی، انسانی و ریاضی منتشر شده است.

کتاب های شگفت انگیز خیلی سبز

کتاب های شگفت انگیز خیلی سبز دقیقا مانند اسمشان «شگفت انگیز» هستند؛ این سری کتاب دقیقا تمام نیازهای دانش آموزان برای موفقیت را برطرف می کند. مجموعه درسنامه های کامل و خودآموز، سوالات تشریحی باکیفیت و همچنین تست های سطح بالا هسته اصلی کتاب های شگفت انگیز را تشکیل می دهد. همچنین لازم به ذکر است که سطح کتاب های شگفت انگیز موازی کتاب درسی است و تنها کمی فراتر، کامل تر و جامع تر است.

کتاب های شب امتحان خیلی سبز

جزوه های نمونه سوالات امتحانات یکی از بهترین منابع برای استفاده در زمان امتحانات است که به دانش آموزان کمک می کند تا با سبک طراحی سوالات آشنا شود و نمره خود را به نمره 20 نزدیک کند. شب امتحان خیلی سبز با دارا بودن درسنامه های نکته محور و کاربردی به همراه مجموعه آزمون های سراسری نوبت اول و نوبت دوم به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی برای مقطع متوسطه اول و دوم طراحی شده است.

کتاب های شب امتحان

کتاب های گام به گام خیلی سبز

کتاب های گام به گام خیلی سبز برای تمامی پایه های تحصیلی چاپ شده و شامل پاسخ تمامی فعالیت ها، سوالات و مسائل کتاب درسی می شوند. از ویژگی های سری کتاب های گام به گام خیلی سبز می توان به درسنامه های خلاصه به همراه نکته های کاربردی اشاره کرد که در کنار نمونه سوالات امتحانی یک پکیج کامل را برای موفقیت به شما هدیه می دهد.

کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز

اگر به دنبال کتابی می گردید که بتواند شما را به بهترین شکل برای امتحانات تشریحی مدارس و امتحانات نهایی آماده کند، سری کتاب های «ماجراهای من و درسام» است. این سری از کتاب های خیلی سبز منبع مناسبی برای کسب آمادگی در امتحانات نهایی و مدارس است؛ به طور کلی ماجراهای من و درسام شامل درسنامه های کامل و کاربردی برای تمامی سطوح و بعد از آن تعدادی سوال تشریحی، تستی، جای خالی، وصل کردنی و غیره به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی است. یکی از ویژگی های این سری کتاب ها دارا بودن سوالات نوبت اول و دوم به همراه پاسخ نامه های کاملا تشریحی است.

منبع: بانک کتاب دانش لند


هشدار! این مطلب صرفا جهت آشنایی مخاطب گرامی با این کسب‌وکار منتشر شده است و بازی‌سنتر هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.