CsgoBlackRocks

مصاحبه با مسئول برگزاری تورنومنت رسمی Conquerors Insignia

مصاحبه با مسئول برگزاری تورنومنت رسمی Conquerors Insignia

سلام، ما از طرف وب‌سایت بلکراک خدمتتون رسیدیم و می‌خواستیم  درباره تورنومنت Conqueerors Insignia باهاتون مصاحبه‌ای داشته باشیم، می‌تونیم وقتتونو بگیریم؟

بله حتما، چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

میشه درباره برندتون بیشنر توضیح بدید؟ این چه تورنومنتی هست، چند تا تیم در این تورنومنت شرکت می‌کنند، جوایز به چه صورت هستند و …

شرکت ما یعنی Playtonia یک شرکت در حوزه ی ورزش‎های الکترونیک است. ما نه تنها مسابقات و تورنومنت‌ها را برگزار می‌کنیم، بلکه پلتفرمی هم داریم که گیمرها می‌تونن به آن جا بیان و به صورت آنلاین در مسابقات و بر سر پول و جوایز ارزنده‌ای با هم به رقابت بپردازند.

Conquerors Insignia 2019، دومین بخش از سری مسابقات ما است؛ اولین بخش مسابقاتی بود که در سال ۲۰۱۷ و با حضور تیم‌های هندی برگزار شد و بسیار موفق بود. بعد از موفقیت‌های سری اول مسابقات با حضور بیشتر از ۱۵۰ شرکت‌کننده، تصمیم گرفتیم که مسابقات‌مون را بزرگ‌تر کنیم و در ریجن‌های بیشتر و جوایز بزرگ‌تری این مسابقات را برگزار کنیم.

در مسابقات امسال Conquerors Insignia، از ۲۹ تیم شرکت‌کننده حضور دارند و جایزه‌ای بالغ بر ۷۰۰۰۰ دلار آمریکا برای این دوره از مسابقات در نظر گرفتیم. ریجن‌های شرکت‌کننده در این مسابقات هم شامل آسیای شرقی، خاور میانه و هند می‌شوند.

آیا پلتفرم شما به غیر از CSGO شامل بازی‌های دیگری مثل دوتا ۲ و یا رینبو سیکس و… می‌شود؟

ما قبلا مسابقات پابجی، دوتا ۲، رینبو سیکس و فیفا ۱۹ برگزار کردیم. همین طور یک دوره مسابقات کمپی پابجی موبایل را با همکاری Tencent Games، به صورت رسمی برگزار کردیم.

Conquerors Insignia 2019، فقط در رشته CSGO برگزار می‌شود یا بازی دیگری دارد؟ طبق اطلاعات ما ایرانی‌ها جواز شرکت در مسابقات CSGO را گرفته‌اند؛ اگر Conquerors Insignia 2019 در رشته دیگری برگزار می‌شود، آیا ایرانی جواز شرکت در این مسابقات را هم دارند یا خیر؟

ما صرفا CSGO را در این مسابقات به صورت رسمی برگزار می‌کنیم.

بیاید درباره تیم‌های ایرانی و حضورشان در این تورنومنت صحبت کنیم؛ همون طور که می‌دونید بازیکنان ایرانی باید با پینگ بسیار بالایی (چیزی حدود ۱۵۰ میلی ثانیه) در این تورنومنت شرکت کنند. در شرایطی که رقبای آن‌ها در سرور‌های خودشون و با پینگ ۱۰ میلی ثانیه بازی می‌کنند. می‌شه گفت این انصاف نیست؛ آیا برای این مشکل راه حلی دارید؟

ما داریم بر روی یک راه حلی کار می‌کنیم و تمام تلاش‌مون بر این است که یک محیط منصفانه برای بازیکنان شرکت کننده در این تورنومنت ایجاد کنیم. اگر به نتیجه‌ای رسیدیم حتما اعلام می‌کنیم.

ممنون از همه‌ی زحمات شما برای این مشکل

تورنومنت به چه صورتی برگزار می‌شود؟ آیا قبل از مسابقات آنلاین دو مرحله‌ی انتخابی وجود دارد؟

مسابقات انتخابی به صورت آنلاین هستند. در این مسابقات انتخابی، همه‌ی تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات تک حذفی شرکت می‌کنند . تیم‌هایی که در ریجن خود به جمع ۸ تیم برتر برسند؛ به دو گروه چهار تیمه تقسیم می‌شن و دو تیم برتر از هر گروه به مرحله پلی آف انتخابی می‌رن. و تیم برتر هر ریجن به محل مسابقات اعزام می‌شوند تا در مالزی در مسابقات لن شرکت کنند.

هزینه شرکت در مسابقات به عهده تیم‌هاست یا شرکت Playtonia این هزینه را تقبل می‌کند؟

این هزینه باید توسط تیم‌ها پرداخت شود.

متشکرم برای وقتی که برای این مصاحبه گذاشتید. خیلی خوش‌‌حالیم که تونستیم با کمک تیم بلک راک، برگزار‌کننده رسمی مسابقات CSGO در ایران با شما این مصاحبه را داشته باشیم.

متن انگلیسی مصاحبه را هم می‌توانید در این جا ببینید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *