مراقب اسپویل های Marvel’s Spider-Man 2 باشید – مستر گیمرز + جدید

0 90

مراقب اسپویل های Marvel’s Spider-Man 2 باشید – سی اس گو+ جدید

در این زمان کم مانده تا انتشار بازی مراقب اسپویل های Marvel’s Spider-Man 2 باشید .  با مستر گیمرز مرجع بازی ها همراه باشید.

مراقب اسپویل های Marvel’s Spider-Man 2 باشید

بازبین‌ها و اینفلوئنسرها در رسانه‌های اجتماعی متوجه شده‌اند که نسخه‌های اولیه خود از Marvel’s Spider-Man 2 را دریافت کرده‌اند، و توسعه‌دهنده Insomniac به بازیکنان هشدار می دهد که مراقب اسپویل های Marvel’s Spider-Man 2 باشید. اسپویل‌ها ممکن است به زودی، خیلی قبل از انتشار واقعی بازی، شروع به پخش شدن در اینترنت کنند.

Insomniac در توییتی می‌گوید: «با نزدیک شدن به عرضه، اسپویلرهای Spider-Man 2 ممکن است به صورت آنلاین ظاهر شوند. “ما سخت کار کردیم تا داستانی پر از شگفتی بسازیم، پس با احتیاط قدم بردارید و حواستان به ارسال اسپویل ها باشد. بیایید با هم بهتر باشیم: لطفا ماجراجویی را برای همه تازه نگه دارید!”

نقد و بررسی بازی Spider-Man 2 برای ۱۶ اکتبر (۲۴مهر) تحریم شده است و تا آن زمان تنها چیزی که بازیکنان اولیه مجاز به اشتراک گذاری بودند یک تصویر از صفحه  اولیه بازی است.

بازی به طور رسمی در ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) عرضه می‌شود، اما  پیش از آن، یعنی در ۱۳ اکتبر (۲۱مهر)، پری لود Spider-Man 2 در دسترس خواهد بود.

چطور در فورتنایت حرفه ای بشیم؟

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.