مدیرعامل یوبی‌سافت از قیمت ۷۰ دلاری Skull and Bones دفاع می‌کند و آن را یک بازی AAAA میخواند + جدید

0 4

مدیرعامل یوبی‌سافت از قیمت ۷۰ دلاری Skull and Bones دفاع می‌کند و آن را یک بازی AAAA میخواند + جدید

یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل یوبیسافت، Yves Guillemot، از قیمت 70 دلاری Skull and Bones دفاع کرده و آن را یک بازی AAAA خوانده است.

در طی یک جلسه پرسش و پاسخ در مورد فروش شرکت Ubisoft در سال مالی 2024، به این موضوع اشاره شد که به نظر می رسد Skull and Bones اکنون رویکرد یک بازی لایو سرویس را در پیش گرفته است، برای مثال نقشه راه بازی برای سال اول عرضه اخیرا منتشر شده است. پرسیده شد که چرا یوبیسافت اصرار دارد 70 دلار برای بازی دریافت کند و به طور بالقوه حجم بازیکنان خود را محدود می‌کند، پیشنهاد می‌کند که یک مدل رایگان برای بازیی که با مکانیک‌های لایو سرویس مطابقت دارد، ممکن است بهتر باشد و به آن شانس بیشتری برای ایجاد یک جامعه‌ی بزرگ بدهد.

Guillemot با این ادعا پاسخ داد که Skull and Bones به دلیل مقیاس آن سزاوار این است که یک بازی با قیمت 70 دلار باشد. او گفت: شما خواهید دید که Skull and Bones یک بازی تمام عیار است. این یک بازی بسیار بزرگ است و ما احساس می کنیم که مردم واقعاً خواهند دید که این بازی چقدر گسترده و کامل است. این یک بازی واقعاً کامل AAA و حتی AAAA است که در درازمدت نتیجه خواهد داد.

نسخه بتای باز برای Skull and Bones امروز آغاز شد و تا 11 فوریه ادامه خواهد داشت. نسخه بتا از cross-progression و cross-play پشتیبانی می کند. بازی Skull & Bones در 16 فوریه 2024 با قیمت 69.99 دلار منتشر خواهد شد. بازیکنان اگر نسخه Premium 99.99 دلاری را پیش خرید کنند، که شامل دو ماموریت اضافی، آیتم های آرایشی و یک رمز Smuggler Pass است، می توانند بازی را سه روز زودتر انجام دهند.

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.