فروش 2 میلیون نسخه‌ای بازی Palworld در 24 ساعت + جدید

0 10

فروش 2 میلیون نسخه‌ای بازی Palworld در 24 ساعت + جدید

عنوان اپن ورلد و مولتی پلیر Palworld که به‌تازگی عرضه شده، شروع فوق‌العاده‌ای داشته و توانسته تا از همین حالا به فروش 2 میلیون نسخه‌ای دست پیدا کند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Palworld

به گفته استودیوی Pocketpair، بازی تنها در 24 ساعت اول از عرضه خود موفق شده تا چنین فروشی را تجربه کند. Palworld در 19 ژانویه (29 دی) به‌صورت ارلی اکسس عرضه شد و اینطور که به‌نظر می‌رسد، موفق شده تا توجه بازیکنان زیادی را به‌خود جلب کند.

در همین حال استقبال عالی کاربران استیم از بازی نیز باعث غافلگیری افراد زیادی شده است. طبق اطلاعات درج‌شده بر روی SteamDB، بازی Palworld موفق شده تا بر روی این پلتفرم به بیش از 696,194 بازیکن همزمان دست یابد. Palworld با پشت سر گذاشتن عناوین محبوبی مانند امانگ آس، ایپکس لجندز، جی تی ای 5 و والهایم، این میزان از پلیرهای همزمان را بر روی استیم جذب کرده که در نوع خود قابل توجه است. در حال حاضر بازی در لیست بالاترین تعداد بازیکنان همزمان بر روی استیم، در رتبه یازدهم قرار دارد.

مراحل توسعه بازی Palworld به مدت بیش از سه سال طول کشید. تیم توسعه‌دهنده بازی در ابتدا متشکل از تنها 4 نفر بود، اما به مرور زمان مقیاس اعضای تیم و البته ساخته آن‌ها گسترش یافت. سازندگان اعلام کرده‌اند که در حال کار بر روی حالت PvP، قابلیت کراس پلی، Palهای بیشتر و همچنین بهبود دادن سیستم بیلدینگ بازی هستند.

بازی Palworld هم‌اکنون بر روی رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری ایکس|اس و همچنین سرویس گیم پس در دسترس است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.