فروش عالی اکسپنشن Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در سال 2023 + جدید

0 8

فروش عالی اکسپنشن Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در سال 2023 + جدید

طبق اعلام شرکت CD Projekt RED، اکسپنشن بازی Cyberpunk 2077 موفق شده تا به فروش 5 میلیون نسخه‌ای دست یابد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Cyberpunk 2077: Phantom LibertyCyberpunk 2077: Phantom Liberty

سی دی پراجکت رد در سال 2022 بالاخره اکسپنشنی که قول ساخت و عرضه آن به طرفداران داده بود را در اختیار بازیکنان قرار داد. این اکسپنشن با نام Phantom Liberty عرضه شد و حسابی مورد توجه منتقدان و بازیکنان قرار گرفت. حال آمار تازه ارائه شده از میزان فروش فنتوم لیبرتی، نشان می‌دهد که عملکرد تجاری این DLC نیز عالی بوده است.

حساب رسمی Cyberpunk 2077 به‌تازگی اعلام کرده که Phantom Liberty در طول سال گذشته میلادی، به فروش 5 میلیون نسخه‌ای دست یافته است. شایان ذکر است که در کنار این DLC، سازندگان آپدیت عظیم 2.0 را نیز برای بازی توسعه دادند که بسیاری از سیستم‌ها و المان‌های اصلی Cyberpunk 2077 را متحول کرد.

اکسپنشن پولی Phantom Liberty هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس در دسترس است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتری از ویژگی‌های این اکسپنشن، بررسی Cyberpunk: Phantom Liberty را از بازی‌سنتر مطالعه کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.