CsgoBlackRocks

شروع ثبت نام انتخابی تیم ملی در رشته های PES2020 و FIFA20 جهت حضور در مسابقات جهانی کره جنوبی و خاورمیانه ای ابوظبی

شروع ثبت نام انتخابی تیم ملی در رشته های PES2020 و FIFA20 جهت حضور در مسابقات جهانی کره جنوبی و خاورمیانه ای ابوظبی

به اطلاع کلیه علاقه مندان و مخاطبان دو بازی FIFA20 و PES2020 (eFootball) می رساند، انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران در نظر دارد در بازی فوتبال مجازی در رشته PES2020 مسابقات انتخابی تیم ملی را به شرح ذیل برگزار نماید و در نهایت ۱۱ نفر از منتخبان مسابقات انتخابی به عنوان تیم ملی کشورمان در این بازی معرفی و انتخاب خواهند شد. در مرحله نهایی از بین ۱۱ نفر عضو تیم ملی یک نفر به عنوان منتخب اصلی به مسابقات جهانی کره جنوبی که از تاریخ ۹۸/۹/۲۰ لغایت ۹۸/۹/۲۴ برگزار می شود اعزام خواهد شد و یک نفر دیگر به عنوان یار ذخیره انتخاب خواهد شد.

همچنین انجمن ورزش های الکترونیک ایران در رشته FIFA20 مسابقات انتخابی تیم ملی ، جهت شرکت در مسابقات خاورمیانه ای ابوظبی که از تاریخ ۹۸/۱۰/۱۰ لغایت ۹۸/۱۰/۱۱ با مشارکت فدراسیون ورزش های الکترونیک آسیا  را برگزار می کند. در این رشته نیز ۱۱ نفر به عنوان اعضای تیم ملی FIFA20 در نهایت انتخاب می شوند که دو نفر از این اعضا در نهایت در مسابقات فوق شرکت می کنند.

 

در برگزاری این مسابقات کمیته فوتبال مجازی فدراسیون فوتبال کشورمان نیز مشارکت دارد که در بازی فیفا نفرات برتر کشورمان به کمیته فوتبال الکترونیک فیفا معرفی خواهند شد.

زمانبندی PES2020

 

مرحله آنلاین — ۲۶ مهر — یک روزه

مرحله آنلاین — ۳ آبان — یک روزه

مرحله استانی لن —  ۹،۱۰آبان ماه

مرحله نهایی متمرکز کشوری ۱۲ تا ۱۸ آبان

تاریخ شروع ثبت نام

۹۸/۷/۳ لغایت ۹۸/۷/۲۳

اطلاعات مراکز منتخب طی بیست روز آینده در استان ها به زودی اطلاع رسانی می شود.

لینک ثبت نام

لینک قوانین و مقررات مسابقات

 

زمانبندی FIFA20

 

شروع ثبت نام از تاریخ ۹۸/۷/۱۰ لغایت ۹۷/۷/۳۰ که شرایط و نحوه برگزاری مسابقات انتخابی این رشته به زودی اطلاع رسانی می شود.

 

خبر: وب سایت انحمن ورزش های الکترونیک ایران

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *