شایعه احتمال حضور قاتل سریالی در GTA 6 – مستر گیمرز + جدید

0 27

شایعه احتمال حضور قاتل سریالی در GTA 6 – سی اس گو+ جدید

باز هم شایعه برای جی تی ای ۶ و اینبار شایعه احتمال حضور قاتل سریالی در GTA 6 بر اساس گفته های یک کربر ردیت

با مسترگیمرز مرجع بازی  ها همراه باشین .

 

شایعه احتمال حضور قاتل سریالی در GTA 6

به نظر می رسد یک قاتل سریالی در GTA 6 وجود خواهد داشت. اگر این به نظر آشنا می رسد، به این دلیل است که  هم GTA 5 و هم Red Dead Redemption 2 دارای قاتلان سریالی هستند. در رد دد ، قاتل زنجیره ای در واقع یک خون آشام است. هیچ مدرکی مبنی بر اینکه این بار چیزی فراطبیعی دخیل است وجود ندارد، اما به نظر می رسد که این نوع از خط داستانی بازگردانده شده است.

در صفحه GTA 6 Reddit، یکی از کاربراناز کلیپ های نشت پیدا کرده  متوجه شد کلیپ هایی وجود دارد که دارای نوعی تابلوی رویداد است. در این مورد، اشاره ای به گردشگران از دست رفته در چندین رویداد وجود دارد. برای این منظور، به یافتن گردشگران گمشده و احتمالاً مرده در مکان‌هایی مانند ماشین غوطه‌ور، غار و زباله‌دان اشاره شده است.

در این پست آمده است: «در یکی از کلیپ‌های فاش شده، می‌توانیم برنامه‌نویس را ببینیم که به نوعی تابلوی رویداد دسترسی دارد. تعداد زیادی اطلاعات جالب در آنجا وجود دارد، اما یکی از آنها خط رویداد گردشگران گمشده است که دارای چندین رویداد است.

آیا اطلاعات قابل استناد است؟

شایان ذکر است که اگرچه این موضوع مستقیماً از فایل‌های بازی می‌آید، اما نمیتوان این موضوع را قابل استناد در نظر گرفت، در درجه اول به این دلیل که مربوط به ساخت  اولیه بازی است. Rockstar Games برای خذف محتوا قبل از انتشار بدنام است، معمولاً به این دلیل که استانداردهای بسیار بالایی خود را ندارد. به عنوان مثال، ما می‌دانیم که Red Dead Redemption 2 حداقل ده‌ها ساعت محتوا داشت که در طول توسعه حذف شد. به عبارت دیگر، فقط به این دلیل که این محتوا در اطلاعات اولیه قرار دارد، به این معنی نیست که حتما ساخته شده است، و حتی اگر هم ساخته شده باشد، به این معنا نیست که در نسخه بعدی بازی باقی خواهد ماند.

 

 

تمام مطالب در مورد جی تی ای را از اینجا ببینین

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

آیا شایعه احتمال حضور قاتل سریالی در GTA 6 واقعی است؟ نظر خود را زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.