سونی از PS5 جدید رونمایی کرد – مستر گیمرز + جدید

0 105

سونی از PS5 جدید رونمایی کرد – سی اس گو+ جدید

در حالی که شاید همه انتظار انتشار نسخه پرو PS5 را دارند سونی از PS5 جدید رونمایی کرد.  با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین.

سونی از PS5 جدید رونمایی کرد

پس از برخی اطلاعات فاش شده قبلی، سونی رسما نسخه جدید و شیک‌تری از پلی‌استیشن ۵ را معرفی کرد. کنسول کوچک‌تر در ماه نوامبر (آبان -آذز)عرضه می‌شود و همان مشخصات کنسول‌های PS5 فعلی را خواهد داشت که قبلاً در قفسه‌های فروشگاه عرضه شده‌اند.

سونی در اقدامی غافلگیرکننده جزئیات و تصاویری از دو مدل جدید PS5 باریکتر را به اشتراک گذاشت که به نظر می‌رسد جایگزین نسخه‌های فعلی این کنسول محبوب شوند.

سونی می گوید در ایالات متحده، PS5 جدید و کوچکتر ۵۰۰ دلار، برای نسخه ای که دارای درایو دیسک Ultra HD Blu-ray است، یا ۴۵۰ دلار برای نسخه دیجیتالی بدون درایو دیسک، قیمت خواهد داشت. به نظر می رسد این افزایش قیمت نسبت به PS5 فقط دیجیتال فعلی است که در حال حاضر فقط ۳۹۹ دلار قیمت دارد.

  PS5 چه تفاوتی جدید دارد؟

طبق یک پست وبلاگی از سونی، PS5 جدید “بیش از ۳۰٪ از حجم کم شده است” و ظاهرا وزن کمتری نیز دارد. این بار چهار پنل پوششی جداگانه وجود دارد که می‌توان آن‌ها را جدا کرد و تعویض کرد، که پنل‌های بالایی ظاهری براق دارند و پنل‌های پایینی مانند PS5 فعلی مات باقی می‌مانند.

سونی امروز تأیید کرد که افرادی که نسخه دیجیتال باریک‌تر جدید PS5 را خریداری می‌کنند، می‌توانند بعداً یک درایو دیسک Blu-ray اضافه کنند. هزینه این افزونه جداگانه در ایالات متحده ۸۰ دلار خواهد بود، که باعث می شود گران تر از خرید یک PS5 جدید با درایو دیسک از پیش نصب شده باشد.

د PS5 باریک با ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود که نسبت به  ۸۰۰ گیگابایت موجود در مدل های قدیمی افزایش یافته است. به نظر می رسد که این تنها تفاوت واقعی در داخل دستگاه باشد. بنابراین با این نوع جدید باریک تر، انتظار ارتقای PS4 Pro مانند PS5 را نداشته باشید.

در پست وبلاگ اشاره شده است، سونی می‌گوید «پس از تمام شدن موجودی مدل فعلی PS5» این نسخه جدید PS5 به تنها مدل موجود تبدیل می‌شود .

PS5 جدید در ماه نوامبر عرضه می شود.

قیمت PS5جدید در سرارسر دنیا

ایالات متحده — PS5 با درایو دیسک – ۴۹۹٫۹۹ USD| فقط PS5 دیجیتال – ۴۴۹٫۹۹ دلار
اروپا — PS5 با دیسک درایو – ۵۹۹٫۹۹ یورو | فقط PS5 دیجیتال — ۴۴۹٫۹۹ یورو
انگلستان —PS5 با دیسک درایو – ۴۷۹٫۹۹ GBP | PS5 دیجیتال فقط ۳۸۹٫۹۹ GBP
ژاپن — PS5 با دیسک درایو — ۶۶۹۸۰ ین (شامل مالیات) | فقط PS5 دیجیتال – ۵۹۹۸۰ JPY

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.