ریمستر Tomb Raider 1-3 منتشر خواهند شد – مستر گیمرز + جدید

0

[ad_1]

ریمستر Tomb Raider 1-3 منتشر خواهند شد – سی اس گو+ جدید

اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی ریمستر Tomb Raider 1-3 منتشر خواهند شد .با  مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین تا تریلر و تاریخ انتشار بازی ها را با هم ببینیم.

 

ریمستر Tomb Raider 1-3 منتشر خواهند شد

سه بازی اول Tomb Raider در اوایل سال ۲۰۲۴ با تصاویری ارتقا یافته در یک بسته برای کنسول و رایانه شخصی عرضه می شوند. Tomb Raider I, II, III Remaster، همانطور که گفته می شود، در جریان نینتندو دایرکت سپتامبر برای نینتندو سوییچ معرفی شد، اما این بازی در واقع برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری X|S، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی نیز عرضه می شود.

Crystal Dynamics و Aspyr روی این بازی کار می‌کنند که قرار است در ۱۴ فوریه ۲۰۲۴(۲۵ بهمن ۱۴۰۲) عرضه شود. بازی‌ها دارای جلوه‌های بصری ارتقا یافته‌اند و بازیکنان می‌توانند با فشار دادن یک دکمه بین گرافیک‌های  اصلی و تصاویر به‌روز شده جابجا شوند.

 

سه بازی اول Tomb Raider در یک بازه زمانی سه ساله منتشر شدند. Tomb Raider اصلی در سال ۱۹۹۶ منتشر شد، با Tomb Raider II سال بعد و Tomb Raider III یک سال بعد عرضه شد.

یک سه گانه با ریبوت در سال ۲۰۱۳ آغاز شد و با Rise of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۵ و Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ ادامه یافت. یک بازی جدید Tomb Raider اکنون در کریستال داینامیکس در حال توسعه است و آمازون آن را منتشر می کند.

دیگر اخبار Tomb Raider

لارا کرافت به تازگی با طراحی جدید به Call of Duty آمده است. مشخص نیست که آیا این شخصیت در بازی بعدی Tomb Raider اینگونه خواهد بود یا خیر.

هیچ انتشاری برای بازی جدید Tomb Raider اعلام نشده است. فراتر از بازی ها، نتفلیکس در حال تولید یک سریال انیمیشنی Tomb Raider است که هیلی آتول صداپیشگی لارا را بر عهده دارد.

 

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.
خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به این گیم نیوز زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.