روش به دست آوردن Power در Starfield – مستر گیمرز + جدید

0 37

روش به دست آوردن Power در Starfield – سی اس گو+ جدید

قدرت ها در ابتدای بازی در دسترس شما قرار نخواهند داشت و برای به دست آوردن آن ها باید تا حد زیادی در داستان اصلی پیشرفت کنید.  با ما در سی اس گو، همراه باشین تا رروش به دست آوردن Power در Starfield را با هم ببینیم.

روش به دست آوردن Power در Starfield

اولین قدرت شما در طول ماموریت “Into The Unknown” در دسترس خواهد بود.  هنگامی که وارد ماموریت Into The Unknown شدید، از شما خواسته می شود به یک سیاره خاص بروید و از جلوه های ویژه روی اسکنر خود برای تعیین موقعیت مکانی Power استفاده کنید. از کشتی خود در این سیاره خارج شوید و دوربین خود را با استفاده از صفحه اسکنر به اطراف بچرخانید. در زوایای خاص، یک افکت کوچک بر روی خطوط سفید اسکنر خواهید دید.

به محض اینکه شروع به دریافت این اثر کردید، می توانید مستقیماً در آن جهت حرکت کنید. ممکن است در ابتدا این اثر را در یک زاویه بزرگ ببینید، اما با نزدیک‌تر شدن به آرامی دقیق‌تر می‌شود. علاوه بر این، جلوه glitch نیز در این فرآیند افزایش می‌یابد و شما شروع به شنیدن یک جلوه صوتی glitch می‌کنید که به این معنی است که در حال نزدیک شدن هستید.

 

در نهایت با معبدی غول پیکر روبرو می شوید که شبیه خرابه است. شما باید در اصلی این معبد را پیدا کنید و ساده ترین راه برای یافتن آن جستجوی یک جفت دیوار مستقیم است که آرام آرام بلندتر می شوند. در معبد درست در وسط این دیوارها خواهد بود و شما می توانید از طریق آن وارد شوید تا قدرت را دریافت کنید.

در داخل، متوجه خواهید شد که حلقه ها به آرامی به شکل کروی شروع به حرکت می کنند و خوشه ای از ذرات درخشان در یک قسمت از اتاق تشکیل می شود. این همچنین یک منطقه عاری از جاذبه خواهد بود که به شما امکان می دهد هر طور که می خواهید پرواز کنید. شما به سادگی باید از میان این خوشه ها با بیشترین سرعت ممکن عبور کنید.

اگر با موفقیت از کنار آن بگذرید، یک جلوه صوتی خاص خواهید شنید و حلقه‌ها کمی سریع‌تر حرکت می‌کنند.

مکان Starfield Power در منو

پس از چند بار انجام این کار، حلقه ها یک پورتال تشکیل می دهند و شما می توانید به وسط پرواز کنید و قدرت خود را بدست آورید. هنگامی که با برق جدید خارج شدید، می توانید آن را از طریق قسمت بالای منوی اصلی تجهیز کنید. همچنین می توانید توضیحات آنها و میزان مصرف انرژی آنها را در اینجا بخوانید.

 

 

متشکریم که همراه مستر گیمرز مرجع بازی ها هستید،

 لطفا نظراتتون رو در پایین همین پست راجع روش به دست آوردن Power در Starfield برامون ارسال کنید.

 

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.