روش بازی زودهنگام Starfield از طریق Xbox Game Pass – مستر گیمرز + جدید

0

[ad_1]

روش بازی زودهنگام Starfield از طریق Xbox Game Pass – سی اس گو+ جدید

میخواهید در زمان دسترسی زودهنگام بازی شرکت کنید؟ با ما در سی اس گو، همراه باشین تا روش بازی زودهنگام Starfield از طریق Xbox Game Pass را با هم ببینیم

 Starfield

اگر مشتاقانه منتظر استارفیلد هستید، اما ۱۰۰ دلار برای خرج کردن بازی ندارید تا زودتر آن را بازی کنید، ما روشی برای شما داریم.

انتظار می رود Starfield یکی از بزرگترین بازی های سال باشد. این نشان‌دهنده بازگشت استودیوی بازیسازی Bethesda به ژانر RPG تک‌نفره برای اولین بار در نزدیک به یک دهه است و اولین IP جدید استودیو در بیش از ۲۰ سال گذشته است. این زمان مهمی برای ایکس‌باکس است و همچنین به پلتفرم کمک می‌کند تا از رکود نسخه‌های بزرگ AAA خارج شود و اولین نسخه انحصاری شخص اولی باشد که Bethesda روی این پلتفرم منتشر کرده است.

بازیکنان مشتاقانه منتظر اولین بررسی ها برای بازی و همچنین فرصت بازی هستند. از این هفته، مردم شروع به بازی Starfield خواهند کرد. نسخه پریمیوم بازی، که برای نسخه دیجیتالی آن ۹۹٫۹۹ دلار  است، شامل ۵ روز دسترسی زودهنگام به بازی در کنار یک سری چیزهای خوب دیگر مانند دسترسی به گسترش بازی در زمان انتشار بعدی خواهد بود. البته، این قیمت درخواستی گرانی است، به خصوص زمانی که بازی تنها یک هفته دیگر بر روی Xbox Game Pass رایگان می شود، اما جایگزین ارزان تری نیز وجود دارد.

روش بازی زودهنگام Starfield از طریق Xbox Game Pass

اگر Xbox Game Pass دارید و می خواهید این هفته Starfield بازی کنید، راهی وجود دارد. ایکس باکس یک نسخه ارتقا یافته به نسخه Premium Starfield را به قیمت ۳۴٫۹۹ دلار می فروشد که معامله نسبتا خوبی است. در حالی که اگر بازی پایه را خریداری کرده اید، می توانید از آن استفاده کنید، برای دارندگان Xbox Game Pass نیز قابل استفاده است. کسانی که می‌خواهند هزینه ارتقاء را بپردازند، می‌توانند با شروع دوره دسترسی اولیه در اواخر این هفته، Starfield را در Xbox Game Pass بازی کنند. برای دریافت آن، کافی است از طریق فروشگاه Xbox مسیر خود را طی کنید تا صفحه ای را پیدا کنید که دارای ارتقاء نسخه Premium Starfield است. اگر می‌خواهید بازی را از طریق Game Pass انجام دهید، بسیار مهم است که نسخه کامل Premium را خریداری نکنید و فقط آن را ارتقا دهید.

همچنین بعداً به DLC داستان بازی،، موسیقی متن بازی و یک کتاب هنری دیجیتال دسترسی خواهید داشت. البته، این کاملا اختیاری است و فقط یک راه ارزان برای انجام زودهنگام بازی است. هفته آینده در ۶ سپتامبر(۱۵ شهریور) از طریق Xbox Game Pass می‌توانید بدون هیچ هزینه اضافی بازی Starfield را انجام دهید.

 

چه ساعتی استارفیلد دسترسی اولیه را منتشر می کند؟

اگر از طریق نسخه Premium به دوره دسترسی اولیه دسترسی داشته باشید، Starfield از پنجشنبه شب در ایالات متحده قابل بازی خواهد بود. این بازی در حال انتشار جهانی است، به این معنی که می توانید Starfield را از ساعت ۵ بعد از ظهر PT/8 بعد از ظهر ET در ۳۱ آگوست در ایالات متحده بازی کنید. هر کس دیگری می تواند Starfield را در ساعت ۵ بعد از ظهر PT/8 بعد از ظهر به وقت شرقی در ۵ سپتامبر در ایالات متحده بازی کند.

 

 

متشکریم که همراه مستر گیمرز مرجع بازی ها هستید،

 لطفا نظراتتون رو در پایین همین پست راجع روش بازی زودهنگام Starfield از طریق Xbox Game Pass برامون ارسال کنید.

 [ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.