راکستار رونمایی از GTA 6 را تایید کرد – مستر گیمرز + جدید

0 21

راکستار رونمایی از GTA 6 را تایید کرد – سی اس گو+ جدید

در پی گزارشی از بلومبرگ که ادعا کرد به زودی از GTA 6 رونمایی خواهد شد دقایقی پیش راکستار رونمایی از GTA 6 را تایید کرد !

با مسترگیمرز مرجع بازی  ها همراه باشین .

 

راکستار رونمایی از GTA 6 را تایید کرد

Rockstar Games تایید کرده است که اولین تریلر Grand Theft Auto 6 را ماه آینده، در ماه دسامبر(بین ۱۰ آذر تا ۱۰ دی) منتشر خواهد کرد.

این خبر به دنبال گزارش صبح امروز بلومبرگ است که ادعا می کند Rockstar آماده است تا GTA 6 را طی چند روز به طور رسمی معرفی کند.

سام هاسر، یکی از بنیانگذاران Rockstar، به تازگی بیانیه زیر را منتشر کرده است و پنجره انتشار اولین تریلر GTA 6 را تایید می کند.

بیانیه راکستار

“به لطف حمایت باورنکردنی بازیکنان خود در سراسر جهان، ما این فرصت را داشتیم که بازی هایی بسازیم که واقعاً به آنها علاقه مندیم – بدون شما هیچ یک از اینها ممکن نخواهد بود، و ما از همه شما برای به اشتراک گذاشتن این سفر با ما بسیار سپاسگزاریم. .

«در سال ۱۹۹۸، Rockstar Games بر اساس این ایده تاسیس شد که بازی‌های ویدیویی می‌توانند به اندازه هر شکل دیگری از سرگرمی برای فرهنگ ضروری باشند، و ما امیدواریم که در تلاش‌هایمان برای اینکه بخشی از این تکامل باشیم، بازی‌هایی را ایجاد کرده‌ایم که شما دوست دارید.

ما بسیار هیجان‌زده هستیم تا به شما اطلاع دهیم که در اوایل دسامبر، اولین تریلر را برای Grand Theft Auto بعدی منتشر خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظریم تا سال‌های بیشتری این تجربیات را با همه شما به اشتراک بگذاریم. متشکرم، سام هاوسر

جزئیات بازی چه خواهد بود

اگرچه Grand Theft Auto 6 هنوز به طور رسمی جزئیات منتشر نشده است، گزارش‌های قبلی نشان می‌دهد که در حال وقوع در Vice City مدرن – نسخه خیالی سریال Miami – با یک جفت قهرمان قابل بازی، مرد و زن، خواهد بود.

با این حال، جزئیات بیشتری از Grand Theft Auto 6 در سال گذشته زمانی که Rockstar متحمل یک هک ویرانگر شد، در اینترنت منتشر شد و مجموعه‌ای از دارایی‌های در حال پیشرفت را به جای گذاشت تا به صورت آنلاین پخش شوند. Rockstar در پاسخ گفت که این نشت‌ها، اگرچه ناامیدکننده هستند، مانع پیشرفت بازی تا انتشار نمی‌شوند.

یک نوجوان بریتانیایی به سرعت دستگیر شد و متهم به هک شد، اما بعداً برای محاکمه نامناسب تشخیص داده شد.

 

تمام مطالب در مورد جی تی ای را از اینجا ببینین

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

آیا بالاخره از GTA 6 رونمایی خواهد شد ؟ نظر خود را زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.