در انتهای هفته Diablo 4 افزایش XP و Gold خواهد داشت – مستر گیمرز + جدید

0 68

در انتهای هفته Diablo 4 افزایش XP و Gold خواهد داشت – سی اس گو+ جدید

diablo 4 برای آخر هفته برنامه دارد وبازیکنان را خوشحال خواهد کرد. در انتهای هفته Diablo 4 افزایش XP و Gold خواهد داشت . با سی اس گومرجع یازی ها همراه باشید.

در انتهای هفته Diablo 4 افزایش XP و Gold خواهد داشت

Diablo 4 در آستانه فصل اول است. فصل Malignant در ۲۰ ژوئیه آغاز شد و تا ۱۷ اکتبر ادامه خواهد داشت. با توجه به اینکه بازیکنان زیادی برای رسیدن به یک شخصیت به سطح ۱۰۰ تلاش می کنند، توسعه دهنده بلیزارد انترتینمنت تصمیم گرفته است تا در آخر هفته طولانی آینده به آنها کمک کند. از اول سپتامبر (۱۰ شهریور)، بازیکنان Diablo 4 پنج روز فرصت خواهند داشت تا وارد بازی شوند و ۲۵ درصد افزایش XP و Gold دریافت کنند،  اگر قبلاً به لول ۱۰۰ رسیده اید، افزایش طلا به شما کمک می کند برای ارتقاء و سایر موارد مهم پول ذخیره کنید.

بلیزارد دوره افزایش ۲۵ درصدی را موهبت مادر می نامد، که اشاره ای به شرور اصلی بازی  لیلیث است. بوست در ساعت ۱۰ صبح PT در ۱ سپتامبر آغاز می شود و تا ساعت ۱۰ صبح PT در ۵ سپتامبر(۱۴ شهریور) ادامه دارد. مهمتر از همه، تقویت برای هر بازیکن، صرف نظر از وضعیت قلمرو یا سطح جهانی اعمال می شود. در حالی که احتمالاً این افزایش به بازیکنان کمکی به مسابقات جهانی نمی کند، اما برای همه خوشایند است. این افزایش به دنبال آخرین پچ Diablo 4 است که تغییرات مهمی را در بازی ایجاد کرد، به ویژه در مورد کنترل جمعیت هیولا.

چه چیزی در پچ ۱٫۱٫۳ دیابلو ۴ تغییر کرد؟

همانطور که گفته شد، Patch 1.1.3 تغییراتی را در نحوه کنترل Diablo 4 ایجاد کرد. اساساً، این به‌روزرسانی باعث می‌شود بازیکنان در هر سطح جهانی زمان کمتری را تحت کنترل جمعیت بگذرانند و زمانی که از CC خارج می‌شوند، خیلی سریع‌تر بهبود می‌یابند. علاوه بر این، بلیزارد مرتب‌سازی آیتم‌ها را بر اساس Affix به ظاهر ثابت کرده است، و این امکان را برای بازیکنان فراهم می‌کند که راحت‌تر آیتم‌ها را در یک نگاه مقایسه کنند.

البته، با گذشت حدود یک ماه و نیم از فصل، به احتمال زیاد شاهد پچ های بیشتری برای مقابله با باگ‌های طولانی‌مدت و هر مشکل جدیدی که ظاهر می‌شود، خواهیم بود. با این اوصاف، به احتمال زیاد بسیاری از آیتم‌های پرفروش برای فصل ۲ متوقف می‌شوند، زمانی که بلیزارد به نظر می‌رسد دوباره اوضاع را در Diablo 4 تغییر دهد.

چه چیزی در فصل دوم دیابلو ۴ می آید؟

Diablo 4 در ۱۷ اکتبر فصل خون را اضافه می کند. در آن، شما با یک شکارچی خون آشام جدید به نام Erys متحد می شوید تا یک کمپین فصلی جدید را آغاز کنید. ما همچنین به «قدرت‌های خون‌آشام» جدید دسترسی خواهیم داشت، اما بلیزارد هنوز مشخص نکرده است که دقیقاً چه شکلی هستند. چیزی که توسعه دهندگان گفتند این است که ما پنج باس آخر بازی جدید دریافت خواهیم کرد که باید برای هر کسی که کمپین راتمام کره و به دنبال محتوای جدید برای اجرا است، چالش برانگیز باشد.

Season of Blood همچنین تغییرات مهمی در کیفیت زندگی ایجاد خواهد کرد، از جمله افزودن یک برگه Gem. جم دیگر فضای موجودی مقدس را اشغال نخواهد کرد. در عوض، آنها جایگاه خود را در برگه شما خواهند داشت و شما را برای جمع آوری وسایل بیشتر آزاد می کند. به علاوه، تغییری در Renown دریافت می کنیم که نیاز به خرد کردن ارز با هر کاراکتر جدید را از بین می برد.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو  زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.