جزئیات داستان بازی FAR CRY 7 افشا شد + جدید

0 53

جزئیات داستان بازی FAR CRY 7 افشا شد + جدید

جزئیات جدیدی را در مورد نسخه‌ی اصلی بعدی بازی یوبی‌سافت Fary Cry به دست آlnه است. بازی بعدی که از آن به عنوان Far Cry 7 یاد می شود و در داخل شرکت با نام Project Blackbird شناخته می شود، قرار است در پاییز 2025 منتشر شود. این بازی توسط Ubisoft Montreal توسعه می یابد و از موتور Dunia به موتور Snowdrop منتقل می شود.

در اوایل سال جاری، اطاعاتی از بازی Far Cry 7 افشا شد که نشان می‌دهد این بازی Far Cry: Rise نام‌گذاری می‌شود. در اطاعات افشا شده گفته شده بود که بازی در جزیره‌ای استوایی ساختگی به نام کیمسان، که می‌توان آن را در دریای زرد در کنار کره پیدا کرد، اتفاق می‌افتد. منابع آگاه گفته اند که این درز کاملاً نادرست است، بنابراین ما به اطلاعات بیشتری از این شایعه نمی پردازیم.

با صحبت با منابع، مشخص شد که نسخه‌ی بعدی این سری، داستانی غیرخطی خواهد داشت. داستان حول محور نجات خانواده ربوده شده بازیکن است. گفته شد که داستان بازی حول محور خانواده‌ای ثروتمند می‌چرخد که توسط یک گروه شرور به نام پسران حقیقت ربوده شده‌اند. در حالی که جزئیات دقیق دردسترس نیست و با توجه به مرحله توسعه بازی که در معرض تغییر هستند، گفته شد که فرض کمپین این است که بازیکن بتواند تمام خانواده خود را در یک بازه زمانی خاص نجات دهد. در حال حاضر، تایمر فعلی درون بازی 72 ساعت یا 24 ساعت در زمان واقعی است، اما گفته شد زمانی که بازیکن وارد یکی از خانه های امن خود می شود، تایمر را می توان متوقف کرد.

داستان غیرخطی Far Cry 7 به این معنی است که اعضای خانواده به ترتیب نیازی به نجات ندارند و ممکن است برخی از اعضای خانواده کشته شوند که بر داستان تأثیر می گذارد. در حالی که جزئیات هنوز کمی مبهم است، می‌دانیم که هدف از بین بردن پسران حقیقت است و برای تکمیل ۱۰۰ درصد بازی، باید تمام اعضای خانواده‌تان را نجات دهید.

برای یافتن اعضای خانواده‌تان، گفته شده که در Far Cry 7 مکانیزم بازجویی جدیدی را به بازی معرفی می‌کند. در این مکانیزم جدید، لزوماً نیازی نیست که اطلاعات مورد نیاز خود را از دشمن دریافت کنید. گفته شده که گاهی دشمنان اطلاعات را رها می‌کنند، گاهی دروغ می‌گویند، ساکت می‌مانند یا حتی گاهی فرار می‌کنند.

یوبی‌سافت اخیراً به‌صورت پراکنده در اعلان‌های بازی‌های خود صحبت کرده است، به طوری که بازی‌هایی مانند The Division 3 به‌طور تصادفی در یک ایمیل اعلام کرده است. بنابراین مشخص نیست که اطلاعات رسمی چه زمانی منتشر می‌شود.

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.