CsgoBlackRocks

توضیحات کامل در خصوص پلتفرم ESEA

توضیحات کامل در خصوص پلتفرم ESEA

در حال حاضر با تغییر دادن Region اکانت استیم خود به آرژانتین میتوانید با ۱٫۶۵ یک ماه اکانت ESEA خریداری کنید که این بسیار به صرفه می باشد در حال حاضر قیمت خرید اکانت یک ماهه Faceit  نزدیک به ۱۰ دلار می باشد که هیچ ارزشی نیز برای ما ایرانی ها ندارد با توجه به نکات زیر میتوانید متوجه شوید که در حال حاضر بهترین پلتفرم برای بازیکنان ایرانی ESEA می باشد:

 

بازی در سرورهای با آنتی چیت و پینگ پایین ۴۰

 

بیش از ۱۳۰۰۰ دلار جوایز ماهانه از رنک های  D- تا A +

 

اهدا بیشترین جوایز در پلتفرم ESEA نسبت به دیگر پلتفرم های حال حاضر جهان برای تمامی رنک ها ( یعنی اگر شما اکانت ESEA بخرید ۱۰ بازی PUG انجام دهید و دارای رنک شوید میتوانید با هم رنک های خود در PUG بازی کنید و از جوایز نفیس ماهیانه ESEA بهره مند شوید.

 

از اول سال ۹۸ تا به الان با همکاری مجموعه بلکراک با پلتفرم ESEA تمامی تورنمنت های مربوط به بلکراک در این پلتفرم برگزار میشود و پلیرهای ایرنی که میخواهند به صورت حرفه ای CSGO را ادامه دهند و در تورنمنت ها شرکت کنند مطمعنا نیازمند اکانت ESEA می باشند.

 

قیمت باور نکردنی ۱ ساله اکانت ESEA Permium شما میتوانید با خرید اکانت ۱  ساله ESEA  از ۲۰% تخفیف بهره مند شوید این باعث خواهد شد که اکانت ESEA برای شما هر ماه کمتر از ۱٫۱۰ دلار حساب شود

 

نکته جالب دیگر این است که با خرید هر ماه اکانت ESEA شما صاحب ۱۰۰ ESEA Point نیز میشوید که در پلتفرم ESEA هر ۵۰ تا ESEA Point برابر است با ۱ دلار یعنی شما هر ماه ۲ دلار ESEA Point دریافت میکنید در صورتی که پولی که بابت خرید ۱ ماه اکانت ESEA پرداخت میکنید ۱٫۶۵ دلار است و این یعنی شما با خرید هر ماه اکانت ESEA چیزی نزدیک به ۴۰ Cent سود میکنید ولی به دلیل اینکه ESEA مانند Faceit فروشگاه ندارد نمیتوانید از این ESEA Point به صورت مستقیم اسکین خریداری کنید اما در تمامی تورنمنت ها _ لیگ ها _ و باشگاه های این پلتفرم میتوانید از این ESEA Point به جای هزینه ورودی استفاده کنید که بسیار به صرفه می باشد برای مثال برای حضور در لیگ ESEA هر پلیر می بایست  ۹ دلار هزینه ورودی پرداخت کند ولی اگر شما ESEA point داشته باشید با پرداخت ۴۵۰ ESEA Point میتوانید هزینه ورودی لیگ را با ESEA Point پرداخت کنید یا برای مثال برای حضور در باشگاه CsgoBlackrocks Club نیز به جای پرداخت هزینه ورودی ماهیانه ۱۰ هزار تومان میتوانید ۲۰۰ ESEA Point پرداخت کنید.

 

برگزاری تورنمنت های هفتگی ESEA با بیش از ۳۰۰ دلار جایزه برای تیم برتر : ESEA هر هفته برای منطقه های مختلف کاپ های هفتگی برگزار میکند که جوایز بسیار خوبی مانند ۵ عدد AK-47 | The Empress  برای تیم قهرمان در نظر میگیرد.

 

و اولیت های بسیار زیاد دیگری که برای ما ایرانی ها وجود دارد. برای مثال در حال حاضر هیچ پلتفرمی حاضر نیست به صورت رایگان سرورهای ترکیه را در اختیار ما ایرانی ها بگذارد و باید با پینگ بالا ۱۰۰ بازی کنیم تازگی ها نیز به علت مشکلات زیر ساختی نت ایران در بیشتر سرورها نمیتوانیم وصل شویم.

 

عدم توانایی خرید اکانت های Permium Faceit یا دیگر پلتفرم های دیگر برای ما ایرانی ها به دلیل اینکه ما ایرانی ها جساب Paypal نداریم و تنها پلتفرم ESEA است که میتوان به راحتی از طریق استیم اکانت Permium رو تهیه کرد.

 

حالا که این توضیحات رو مطالعه کردید و قصد حضور در پلتفرم ESEA را دارید در اولین گام میتوانید خبر خوب دیگری را نیز دریافت کنید اگر شما برای اولین بار است که میخواهید وارد پلتفرم ESEA شوید و تا به الان در این پلتفرم حضور نداشته اید  و هیچ اکانت ESEA بر روی اکانت Steam شما ساخته نشده است میتوانید با لینک دعوت بلکراک برای اولین اکانت ESEA خود را بسازید و ۳ ماه به صورت رایگان عضو باشگاه CsgoBlackrocks Club شوید.

برای این کار به لینک زیر مراجعه کنید از طریق این لینک اکانت خود را بسازید:

https://play.esea.net/?r=2184241

 

حالا که اکانت جدید خود را ساختید ( برخی از دوستان شاید از قبل اکانت ESEA داشته باشند )    به شما توضیح میدهیم که چه کاری انجام دهید.

شما می بایست در اولین گام یک VPN که دارای کشور آرژانتین باشد را تهیه کنید و سپس خود یا یکی از دوستان شما که میتوانند Region اکانت استیم خود را به آرژانتین تغییر دهید.

 

بعد از تغییر دادن اکانت خود به آرژانتین شما میتوانید یا با مراجعه با سایت زیر و خرید استیم والت به صورت مستقیم اکانت خود را شارژ کنید و اکانت ESEA خود را خریداری کنید و یا میتوانید اسکین CSGO خریداری کنید و در مارکت بفروشید و بعد اکانت ESEA خود را خریداری کنید که این به نظر خود شما و باز بودن مارکت اکانت استیم شما بستگی دارد.

به شما عزیزان توصیه میکنیم برای خرید اکانت یک ماهه ESEA یک استیم والت ۱٫۶۶ خریداری کنید که بسیار به صرفه می باشد و اگر قصد خرید یکسال ESEA را دارید ۱۶ دلار استیم والت خریداری کنید و با ۱۶ دلار میتوانید ۱ سال اکانت ESEA خریداری کنید.

 

برای خرید استیم والت به سایت زیر مراجعه کنید:

 

steam

 

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *