به نظر می رسد که The Last of Us 2: Remastered در راه است – مستر گیمرز + جدید

0 77

به نظر می رسد که The Last of Us 2: Remastered در راه است – سی اس گو+ جدید

با توجه به توئیت یکی از توسعه دهندگان بازی به نظر می رسد که The Last of Us 2: Remastered در راه است . با سی اس گومرجع بازی ها همراه باشید .

به نظر می رسد که The Last of Us 2: Remastered در راه است

همانطور که به طور تصادفی توسط یکی از توسعه دهندگان Naughty Dog تایید شد به نظر می رسد که The Last of Us 2: Remastered در راه است.

همانطور که توسط @DomTheBombYT در توییتر مشاهده شد، یکی از توسعه دهندگان Naughty Dog این پروژه را در پروفایل لینکدین خود فهرست کرده است. مارک پاجاریلو، هنرمند برون‌سپاری اصلی در Naughty Dog، این بازی را به نمایه خود اضافه کرده است و نشان می‌دهد که او بر تولید تمام دارایی‌های هنری محیطی  سلاح‌ها و وسایل تعاملی برای دو عنوان نمادین The Last of Us: Part 1 و The Lastof Us 2: Remastered نظارت می‌کند. .

Naughty Dog هنوز این پروژه را به طور رسمی فاش نکرده است، اگرچه این اولین باری نیست که شخصی که روی ریمستر فرضی کار می‌کند اجازه می‌دهد جزئیات نشت پیدا کند. در جولای ۲۰۲۳، گوستاوو سانتائولالا – آهنگساز هر دو بازی The Last of Us و The Last of Us 2 – فاش کرد که اخیراً با استودیو روی “نسخه جدید” بازی کار کرده است. به گفته این آهنگساز، شخصیت او در نسخه جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا آهنگ هایی را از او برای اجرا درخواست کنند.

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع  زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.