بهترین کلاس آنلاین آیلتس – بازی سنتر + جدید

0 24

بهترین کلاس آنلاین آیلتس – بازی سنتر + جدید

شرکت و قبولی در آزمون آیلتس می‌تواند زندگی شما را متحول کند. بسیاری از کسانی که به دنبال مهاجرت یا کسب فرصت‌های تازه زندگی در کشورهای انگلیسی زبان هستند باید مدرک آیلتس داشته باشند. همین مساله باعث شده که تب کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس بالا باشد و بسیاری از افراد در این کلاس‌ها شرکت کنند.

با توجه به مشغله‌های زندگی و شلوغی‌های فراوان بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند فارغ از کلاس‌های حضوری و موسسات خصوصی به صورت آنلاین خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کنند. در ادامه قصد داریم ویژگی‌های یک کلاس آنلاین آیلتس را باهم بررسی کنیم.

آزمون آیلتس؛ یک آزمون جهانی برای زندگی تازه

International English Language Testing System که به صورت مخفف IELTS خوانده می‌شود به معنی سیستم جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است. با توجه به این‌که زبان انگلیسی در اکثر کشورها به عنوان زبان اول یا دوم شناخته می‌شود افرادی که قصد مهاجرت دارند معمولاً باید مدرک آیلتس را داشته باشند. آزمون آیلتس در دو بخش جنرال و آکادمیک برگزار شده و سیستم نمره‌دهی آن در چهار بخش مهارت‌های نوشتاری، گفتاری، شنیداری و خواندن به ارزیابی دانشجویان می‌پردازد. معمولاً کسب نمره 6.5 تا 7 در آزمون آیلتس برای اکثر شرکت‌ها و دانشگاه‌های دنیا قابل قبول است.

برای رسیدن به این سطح نمره البته تلاش و استمرار زبان‌آموز جای هیچ‌چیز را نمی‌گیرد اما استفاده از کلاس‌های آنلاین آمادگی آزمون هم به شما کمک می‌کند تا بتوانید سریع‌تر به هدف خود برسید. در صفحه تدریس آنلاین زبان انگلیسی می‌توانید لیستی از مدرسان زبان انگلیسی را مشاهده کنید.

یک کلاس آنلاین آیلتس خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

معمولاً کمبود زمان یکی از مشکلات رایج کسانی است که قصد دارند در کلاس‌های آنلاین شرکت کنند. همین کمبود زمان و فرصت محدود آماده‌سازی آیلتس سبب می‌شود که بسیار هوشمندانه نسبت به انتخاب مدرس آیلتس اقدام کنیم. در ادامه قصد داریم 4 فاکتور مهم برای انتخاب بهترین کلاس آنلاین آیلتس را باهم بررسی کنیم.

ارائه یک برنامه دقیق متناسب با هدف شما

از جلسه اول حضور در کلاس آنلاین از مدرس بخواهید که یک برنامه دقیق متناسب با وضعیت شما و نقطه ایده‌آل‌تان ترسیم کرده و به شما ارائه کند. دقت داشته باشید که قرار نیست در آیلتس نمره 7 یا بالاتر را کسب کنیم.

از قبل درباره مقصد خود (دانشگاه یا شهر محل زندگی) تحقیق کنید و ببینید با حداقل چه نمره‌ای می‌توان پذیرش گرفت. متناسب با نمره مد نظر خودتان و وضعیت زبان فعلی‌تان، استاد زبان باید یک برنامه دقیق به شما ارائه کند تا بدون استرس بتوانید مراحل آمادگی آزمون را پشت سربگذارید. پیشنهاد می‌کنیم در همین رابطه مقاله چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم را مطالعه کنید.

مدرس با تجربه؛ فرصت تکرار نیست

معمولاً کسانی که در کلاس آیلتس آنلاین یا حضوری شرکت می‌کنند، فرصت محدودی برای کسب نمره مدنظرشان را دارند.

با توجه به هماهنگی‌ سفارت، اخذ ویزا و بسیاری دیگر از دغدغه‌های مهاجران باید در کم‌ترین زمان به نمره مدنظر دست پیدا کرد. بنابراین حضور یک مدرس با تجربه و کارکشته که تجربیات زیادی از آزمون آیلتس دارد، می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید مسیر دشوار آیلتس را به سادگی طی کنید. بنابراین در انتخاب مدرس آیلتس حتماً رزومه کاری و نظر سایر زبان‌آموزان استاد را به دقت مطالعه کنید.

آمادگی برای آزمون آیلتس

شرکت در کلاس آنلاین آیلتس کافی نیست، بلکه باید خود را در محیط امتحانی قرار دهید. یک مدرس مجرب معمولاً به واسطه چند جلسه از زبان‌آموز خود امتحان آمادگی گرفته و میزان توانایی او را مورد سنجش قرار می‌دهد تا بتواند برنامه دقیق‌تری برای او طراحی کند.

استفاده از منابع برتر

بخش زیادی از زمان یک زبان‌آموز نه در کلاس زبان بلکه در منزل صرف تمرین و یادگیری می‌شود. بنابراین شناخت منابع برتر، طراحی تمرین‌های استاندارد و نظارت استاد بر فرآیند مستمر یادگیری زبان انگلیسی از جمله ویژگی‌هایی است که باید هنگام استاد زبان انگلیسی مد نظر داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده لیستی از این منابع به صفحه منابع آیلتس مراجعه کنید.

تا این‌جا با ویژگی‌هایی که یک مدرس زبان انگلیسی باید داشته باشد، آشنا شدیم. اما سوال اصلی این‌جاست که چطور چنین مدرسی را پیدا کنیم یا به عبارت بهتر بهترین کلاس آنلاین آیلتس کجا برگزار می‌شود؟

برگزاری کلاس آنلاین آیلتس با اُتیچر

برای برگزاری بهترین کلاس آنلاین آیلتس کافی است به سایت اُتیچر مراجعه کنید. اُتیچر با همکاری برترین اساتید زبان انگلیسی ایرانی و جهان به شما کمک می‌کند که به سرعت خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید.

اساتید اُتیچر توسط واحد آموزش این پلتفرم از نظر سواد علمی و توانایی تدریس بررسی شده‌اند و از طرف دیگر یک جلسه آزمایشی رایگان را می‌توانید با هر استاد برگزار کرده تا از توانایی او نسبت به تدرس زبان انگلیسی آیلتس مطمئن شوید. برای شروع یادگیری کافی است همین حالا به سایت اُتیچر مراجعه کنید و مسیر یادگیری زبان را آغاز کنید.


هشدار! این مطلب صرفا جهت آشنایی مخاطب گرامی با این کسب‌وکار منتشر شده است و بازی‌سنتر هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.