بسته بازی برای جمع آوری کمک های مالی برای فلسطین – مستر گیمرز + جدید

0 21

بسته بازی برای جمع آوری کمک های مالی برای فلسطین – سی اس گو+ جدید

شرکت itch.io بسته بازی برای جمع آوری کمک های مالی برای فلسطین ترتیب داده است. با مستر گیمرز مرجع بازی ها همراه باشید تا این خبر را با هم بررسی کنیم.

 

بسته بازی برای جمع آوری کمک های مالی برای فلسطین

Games For Gaza، جمع‌آوری کمک مالی itch.io برای کمک‌های پزشکی برای فلسطینیان (MAP) که شامل ۲۵۶ آیتم از بازی‌ها، داستان‌ها، موسیقی‌های متن، دارایی‌های بازی و موارد دیگر است، ظرف چند ساعت پس از عرضه در ۲۷ اکتبر، به اولین هدف خود یعنی ۱۰۰۰۰ دلار رسید.

Itch.io به‌خاطر بسته‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی خود شناخته شده است – در سال ۲۰۲۰ هم یک بسته ۵ دلاری برای عدالت نژادی فروخت و هم بسته دیگری را برای کمک به بازپرداخت بودجه برای توسعه‌دهندگان پس از لغو GDC 2020.بنابراین، جای تعجب نیست که itch.io یک بسته ۱۰ دلاری برای کمک به حمایت از MAP مستقر در بریتانیا، سازمانی که مراقبت های بهداشتی ضروری را برای فلسطینی ها ارائه می دهد، ارائه دهد.

 

با این حال، آنچه شگفت‌انگیز است این است که باندل چقدر سریع به هدف ۱۰۰۰۰ دلاری خود رسید و از آن فراتر رفت. . تمام این پول صرف کمک های پزشکی برای فلسطینیان خواهد شد.

«مپ همچنین متعهد است که شاهد بی عدالتی های ناشی از اشغال، آوارگی و درگیری باشد. ما در بریتانیا و در سطح بین‌المللی صحبت می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که صدای فلسطینی‌ها در بالاترین سطوح شنیده می‌شود تا موانع سیاسی و اجتماعی بر سر راه سلامت و کرامت فلسطین برطرف شود.»

بسته شامل چه مواردی است؟

بسته نرم افزاری Games For Gaza شامل Arcade Spirits است. یک بازی روایی کمدی عاشقانه; Muddledash، یک بازی چهار نفره مسابقه ای اختاپوس co-op; You Are A Wizard، یک «بازی که در آن شما یک جادوگر دانگ ول هستید؛» بازی دو نفره In The Air Tonight; و بیش از ۲۰۰ فیلم TTRPG، RPG، موسیقی متن، بازی های ژورنال، رمان های تعاملی، و موارد دیگر. همه اینها فقط ۱۰ دلار است – و برای یک دلیل غیرقابل انکار خوب. سازمان‌دهنده باندل، یک طراح بازی به نام استر، پستی را در X به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: «یک درخواست من از افرادی که از این باندل حمایت می‌کنند، چه به صورت پولی و چه از طریق تقویت آن، این است که راه‌های دیگری نیز برای کمک به فلسطین پیدا کنید.

 

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به  زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.