CsgoBlackRocks

برگزاری کاپ های هفتگی و فصلی ESL در رشته CSGO مختص کشور ایران

برگزاری کاپ های هفتگی و فصلی ESL در رشته CSGO مختص کشور ایران

L

مجموعه بلکراک که همیشه تلاش میکند که شرایط خوبی را برای پلیرهای رشته CSGO فراهم کند اینبار نیز خبر خوبی برای پلیرهای این رشته دارد. با صحبت هایی که با مسولین ESL داشتیم بلاخره موفق شدیم که با این سازمان معتبر همکاری داشته باشیم و برای اولین بار در ایران ESL تصمیم گرفته که هر هفته کاپ های متنوعی ( ۱vs1 _ 5vs5 _ 2vs2 _ 3vs3 َAim_ ) را به صورت آنلاین برای پلیرهای ایرانی رشته CSGO برگزار کند.

و از این به بعد هر دوشنبه و پنج شنبه کاپ های ایران در سایت ESL برگزار خواهد شد.

هزینه ورودی در این مسابقات رایگان می باشد و تمامی پلیرهای ایرانی میتوانند در این کاپ ها شرکت کنند و از جوایز این تورنمنت ها که اکانت Permium ESL می باشد بهره مند شوند.

مطمعن باشید که این شروع همکاری و استارت ESL برای پلیرهای ایرانی است و در صورت استقبال پلیرهای کشورمان از این مسابقات در آینده خبرهای بسیار خوبی در راه خواهد بود به همین دلیل از تمامی پلیرهای رشته CSGO تقاضا داریم که با شرکت در این مسابقات ثابت کنند که در ایران پلیرهای بسیار با انگیزه ای وجود دارد که منتظر فرصت مناسبی هستند برای ثابت کردن استعداد های خود.

❗️توجه داشته باشید که ESL مانند Faceit و ESEA پلتفرم نیست که هر روز بتوانید به صورت Solo بازی کنید شما میتوانید در تورنمنت های زیادی که ESL برگزار میکند شرکت کنید. تورنمنت های مختلفی که برگزار میشود هم تیمی ۵v5 می باشد و هم ۱v1 و ۲v2 که اکثر تورنمنت ها بدون هزینه ورودی میباشند و جوایز خوبی نیز به نفرات و تیم های برتر اهدا میشود. همانطور که گقتیم در حال ححاضر ۳۷ کشور دنیا با ESL همکاری دارند و تورنمنت های معتبری برای این کشورها برگزار میشود که انشالله در آینده نیز ایران به عنوان سی و هشتمین کشور با این سازمان همکاری داشته باشد و تورنمنت های خوبی نیز برای ایرانی ها برگزار کنند.

 

ESL (که قبلاً با عنوان Electronic Sports League شناخته می شد) بزرگترین شرکت الکترونیک اسپورت جهان است. که توسط Turtle Entertainment اداره می شود که بیشتر متعلق به MTG است.

▫️لیگ ورزشهای الکترونیکی در سال ۲۰۰۰ به عنوان بین المللی سازی Deutsche ClanLiga راه اندازی شد. ESL به عنوان یک سری لیگ های آنلاین و همچنین یک مجله آنلاین معروف به ESLGaming.com شروع به کار کرد. از زمان راه اندازی ، ESL به بزرگترین شرکت الکترونیک اسپورت جهان با دفاتر سراسر دنیا تبدیل شده است. ESL ، امروزه در ۳۷ کشور جهان وجود دارد. هر بخش از ESL توسط مشاغل تحت مجوز اعطا شده توسط Turtle Entertainment GmbH اداره می شود. این بخش ها می تواند مربوط به یک کشور باشد (به عنوان مثال ESL آلمان) یا گروهی از کشورهای با جمعیت کم جمعیت (مانند ESL Nordic برای فنلاند ، نروژ ، سوئد و دانمارک). ESL بیش از ۵۰ بازی در بازی های مختلف را پشتیبانی کرده و هر ساله ده ها تورنمنت برگزار می کند.

با مراجعه به لینک های زیر میتوانید در مسابقات این هفته شرکت کنید:

Weekly cups portal: https://play.eslgaming.com/counterstrike/csgo/csgo/open/weekly-series

 

Season challenge portal: https://play.eslgaming.com/counterstrike/csgo/csgo/open/season-challenge

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *