برندگان جوایز اپ استور سال ۲۰۲۳ انتخاب شدند – مستر گیمرز + جدید

0 12

برندگان جوایز اپ استور سال ۲۰۲۳ انتخاب شدند – سی اس گو+ جدید

پس از افشای نامزدها در اوایل این ماه، توسط اپل برندگان جوایز اپ استور سال ۲۰۲۳ انتخاب شدند . با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشید .

برندگان جوایز اپ استور سال ۲۰۲۳ انتخاب شدند

پس از افشای نامزدها در اوایل این ماه، اپل برندگان جوایز اپ استور سال ۲۰۲۳ را اعلام کرد. چهارده برنده در ۱۰ دسته مشخص شده اند، و در میان آنها برخی از بهترین بازی های منتشر شده در سال ۲۰۲۳ هستند.

Lies of P – اکشن-RPG از Neowiz که بازیکنان را در نقش پینوکیو در دنیای ویکتوریایی Bloodborne قرار می دهد – جایزه بهترین بازی سال مک را دریافت کرد. به جای نامزدهای دیگر Elex II و Return To Monkey Island انتخاب شد.

Honkai: Star Rail – که چندین جایزه Google Play Best Of 2023 را نیز از آن خود کرد – به عنوان بهترین بازی آیفون سال انتخاب شد. MMO علمی

جایزه بهترین بازی آرکید اپل به Hello Kitty: Island Adventure رسید .Hello Kitty  برای دریافت این جایزه، Cityscapes و Stitch را شکست داد.

در نهایت، Witch Beam’s Unpacking و Fein Games Finding Hannah از جمله برنامه‌ها و بازی‌هایی بودند که برای جایزه Cultural Impact انتخاب شدند، که بازی‌ها و برنامه‌هایی را که «راه‌های جدیدی برای اتصال و تجلیل از تنوع و شگفتی‌های جهان ایجاد کرده‌اند» به رسمیت می‌شناسد. Endling: Extinction Is Forever نیز نامزد دریافت این جایزه بود.

لیست کامل جوایز

لیست کامل جوایز اپ استور اپل برای سال ۲۰۲۳ را می توانید در زیر مشاهده کنید. فصل جوایز هفته آینده با The Game Awards که در ۷ دسامبر در لس آنجلس برگزار می شود، ادامه می یابد و Baldur’s Gate 3، Alan Wake II و The Legend Of Zelda: Tears Of The Kingdom از جمله بازی هایی هستند که بیشترین نامزدی را به خود اختصاص داده اند.

برنامه ها

اپلیکیشن سال آیفون: AllTrails
اپلیکیشن سال اپل: Prêt-à-Makeup
اپلیکیشن سال مک: Photomator
اپلیکیشن سال اپل تی وی: MUBI
اپلیکیشن سال اپل واچ: SmartGym

بازی ها

بازی آیفون سال: Honkai: Star Rail
بازی سال آیپد: Lost in Play
بازی سال مک: Lies of P
بازی آرکید سال : Hello Kitty Island Adventure

برندگان تاثیر فرهنگی

Pok Pok
Proloquo
Too Good To Go
Unpacking
Finding Hannah

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به  گیم نیوز ” برندگان جوایز اپ استور سال ۲۰۲۳ انتخاب شدند ” زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.