برنامه جدید Sony Pictures به PS4 و PS5 اضافه شده است + جدید

0 81

برنامه جدید Sony Pictures به PS4 و PS5 اضافه شده است + جدید

 

اپلیکیشن Sony Pictures Core که قبلاً Bravia Core نام داشت، روی کنسول‌های PS5 و PS4 عرضه شد. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا ۲۰۰۰ فیلم جدید و کلاسیک سونی پیکچرز را خریداری یا اجاره کنند.

با این حال، سونی همچنین می‌گوید که اعضای پلی‌استیشن پلاس در سطوح Premium یا Deluxe نیز به 100 فیلم، در صورت درخواست، دسترسی خواهند داشت. این فیلم‌ها فاقد تبلیغات خواهند بود و به‌طور دوره‌ای به‌روزرسانی می‌شود. اپلیکیشن Sony Pictures Core از امروز برای بازیکنان کنسولهای پلی استیشن در 23 بازار جهانی در دسترس است.

این برنامه همچنین دارای یک دوره انحصاری خواهد بود که در آن برخی از فیلم های Sony Pictures ابتدا برای خرید در دسترس خواهند بود. اولین مورد فیلم Gran Turismo خواهد بود. که در حال حاضر برای خرید یا اجاره در برخی بازارها مانند بریتانیا، فرانسه، آلمان و ژاپن در دسترس نیست. فیلم Gran Turismo در حال حاضر برای اجاره در سایت های مختلف در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس است، و به همین دلیل امروز به عنوان بخشی از انتشار برنامه به Sony Pictures Core اضافه شده است.

سونی می‌گوید: این تازه شروع کار است، و ما قصد داریم در طول زمان امکانات و مزایای Sony Pictures Core را توسعه دهیم.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.