بتسدا آپدیت جدیدی را برای بازی Redfall منتشر کرد + جدید

0 59

بتسدا آپدیت جدیدی را برای بازی Redfall منتشر کرد + جدید

آپدیتی که بتسدا برای بازی Redfall وعده داده بود حالا منتشر شده است. این آپدیت تغییراتی را در سیستم کامبت و گیمپلی این بازی اعمال می‌کند.

این پچ حالت Performance، از پای در آوردن مخفیانه، تنظیمات جدید دسته، قابلیت‌های دسترسی بهبود یافته و موارد بیشتری را به بازی اضافه می‌کند.

بازی Redfall حالا جهان خطرناک‌تری دارد و دشمنان در همه ‌جای آن پیدا می‌شوند. انتظار برخوردهایی غیرمنتظره را باشید. در ادامه، لیست کامل تغییرات و بهبودها را مطالعه می‌کنید.

ماه گذشته Pete Hines، سردبیر ژورنال بتسدا، گفت که این کمپانی می‌خواهد Redfall را به بازی خوبی تبدیل کند؛ هر چند که بازخوردهای اولیه این بازی در زمان لانچ بسیار ناراحت‌کننده طلقی می‌شوند.

شروع دلخواهی نداشتیم. اما همچنان این بازی سرگرم‌کننده است. و قصد داریم بر روی آن کار کنیم. قصد داریم حالت  60 FPS را به آن اضافه کنیم.

مقصود ما این است که آن را تبدیل به بازی خوبی کنیم چون به عنوان استودیویی فرست-پارتی، می‌دانیم که Game Pass همیشه وجود خواهد داشت. کسانی در ده سال آینده خواهند بود که اشتراک Game Pass را تهیه می‌کنند و آن لحظه بازی Redfall در دسترس قرار دارد.

هم اکنون می‌توانید بررسی بازی Redfall را در بازی سنتر مطالعه کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.