بازی Wonder Womanشبیه به God of War و Crackdown است – مستر گیمرز + جدید

0 16

بازی Wonder Womanشبیه به God of War و Crackdown است – سی اس گو+ جدید

طبق شایعاتی گفته شده است که بازی Wonder Womanشبیه به God of War و Crackdown است .

با مسترگیمرز مرجع بازی  ها همراه باشین .

 

بازی Wonder Womanشبیه به God of War و Crackdown است

بازی Monolith’s Wonder Woman ظاهراً دارای نبردهایی است که یادآور مرد عنکبوتی ۲ و جت نامرئی معروف او برای سفرهای سریع است.

اگرچه این بازی در سال ۲۰۲۱ معرفی شد، اما هنوز اطلاعات رسمی زیادی در مورد بازی Wonder Woman آینده Monolith وجود ندارد، به غیر از این که یک عنوان جهان باز تک نفره توسط تیم Shadow Of Mordor است.

 

طبق اطلاعات فاش شده جدید، که بازی را با God Of War: Ragnarök و Crackdown انحصاری Xbox که مدت‌ها فراموش شده بود مقایسه می‌کند، مطمئناً به نظر می‌رسد که چنین باشد.

با توجه به توانایی‌ها و ارتباط او با اسطوره‌های یونانی، God Of War همیشه سنگ محک مناسبی برای این شخصیت به نظر می‌رسید، اما به گفته نیک «شپشال نیک» بیکر، از ایکس‌باکس، این تنها بازی نیست که یادآور آن است.

بیکر ادعا می کند که “Wonder Woman در حال حاضر ۳۰ فریم در ثانیه مانند Gotham Knights است، اما آنها برای سرعت ۶۰ فریم در ثانیه تلاش می کنند و امیدواریم حالت عملکردی داشته باشند.”

این واقعا چیز زیادی به شما نمی گوید، و Gotham Knights دلگرم کننده ترین بازی برای مقایسه با آن نیست، اما منبع او همچنین ادعا می کند که یک سیستم لوت وجود دارد که بسیار شبیه به God of War: Ragnarök است.

ظاهراً، جت نامرئی معروف Wonder Woman برای سفرهای سریع نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت و پریدن، جهش احساس بسیار خوبی دارد. مانند یک نسخه خوب از Crackdown.

یکی از معدود جزئیات رسمی که می دانیم این است که از سیستم Nemesis از Shadow Of Mordor نیز استفاده می کند، جایی که دشمنان شکست خورده شما را به یاد می آورند و کینه ای در دل دارند، اما دقیقاً نحوه عملکرد آن در زمینه یک بازی Wonder Woman مشخص نیست.

 

تمام مطالب در مورد جی تی ای را از اینجا ببینین

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

نظر خود را زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.