بازی Suicide Squad یک ساعت پس از راه‌اندازی غیر قابل بازی شد – مستر گیمرز + جدید

0 6

بازی Suicide Squad یک ساعت پس از راه‌اندازی غیر قابل بازی شد – سی اس گو+ جدید

با مشکلی که برای بازی پیش آمد بازی Suicide Squad یک ساعت پس از راه‌اندازی غیر قابل بازی شد .با مسترگیمرز مرجع بازی همراه باشین.

بازی Suicide Squad یک ساعت پس از راه‌اندازی غیر قابل بازی شد

تنها سه روز تا انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League باقی مانده است، اما بازی چند روز قبل از عرضه برای کسانی که گران ترین نسخه Deluxe Edition را خریداری کرده اند عرضه شد.

در بخش‌های خاصی از جهان، در حال حاضر برای خریدارانی که دسترسی اولیه دارند قابل بازی است. با این حال، یک ساعت پس از اولین اجرای بازی، Rocksteady مجبور شد سرورها را خاموش کنند زیرا بسیاری از بازیکنان با یک باگ آزاردهنده مواجه شدند.

 مشکل چه بود؟

ما می دانیم که تعدادی از بازیکنان در حال حاضر با مشکلی مواجه هستند که به موجب آن پس از ورود به بازی برای اولین بار، داستان بازی تکمیل شده است.

Rocksteady با طرفداران ارتباط برقرار کرد و مشکلی که بازیکنان با آن مواجه بودند را تایید کرد.

این استودیو بیان می‌کند که این باگ خاص در هنگام ورود به Suicide Squad پایان کامل بازی را نشان می‌دهد. با این حال، این فقط یک باگ بصری نیست، و بازی‌ کامل شده را در اختیار بازیکنان قرار میدهد.

Rocksteady تعمیر و نگهداری سرورهای بازی را برای حل این مشکل انجام خواهد داد. استودیو اعلام کرد:

“در این مدت بازی در دسترس نخواهد بود.”

سازنده نیز بابت این ناراحتی عذرخواهی کرده است، اما به نظر می رسد بازیکنانی که نسخه دیلوکس بازی را خریداری کرده اند باید کمی بیشتر برای اجرای آن صبر کنند. Rocksteady بیان می کند که این فرآیند حداقل به چند ساعت دیگر نیاز دارد.

اینکه توسعه‌دهندگان دقیقاً چه مدت طول می‌کشند تا این مشکل را حل کنند مشخص نیست، اما همچنان ناامیدکننده است که ببینیم بازی با چنین شروع ضعیفی استارت میخورد

 

 

مشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

خوشحال میشیم نظر خودتون رو زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.