بازی Diablo 4 اولین بازی اکتیویژن بلیزارد است که به Game Pass می آید + جدید

0

[ad_1]

بازی Diablo 4 اولین بازی اکتیویژن بلیزارد است که به Game Pass می آید + جدید

مایکروسافت اعلام کرده است که بازی Diablo 4 اولین بازی اکتیویژن بلیزارد خواهد بود که به سرویس Game Pass اضافه می شود.

مایکروسافت تنها دو روز پس از خریدن شرکت بتسدا، دوجین عنوان از Bethesda را به سرویس Game Pass اضافه کرد. این شرکت خرید ۶۹ میلیارد دلاری ناشر Call of Duty و Diablo را در اکتبر ۲۰۲۳ تکمیل کرد. اما فیل اسپنسر سال گذشته اشاره کرد که بازیکنان نباید انتظار داشته باشند که عناوین Activision Blizzard بلافاصله پس از خرید، به سرویس گیم‌پس اضافه شوند.

اکنون مشخص شده است که Diablo 4 در تاریخ 28 مارس وارد سرویس گیم‌پس می شود. این خبر توسط سارا باند، رئیس ایکس‌باکس، اعلام شد.

باند گفت: من هیجان زده هستم که با جلساتی که با کارکنان Activision Blizzard King داشتیم، اعلام کنم که بازی‌های Activision Blizzard با Diablo 4 در تاریخ 28 مارس به Game Pass می‌آیند، امروز بسیار هیجان‌زده هستم که این خبر را با شما به اشتراک بگذارم. بنابراین 34 میلیون عضو Game Pass می توانند از تجربه فوق العاده Diablo 4 لذت ببرند.

Diablo 4 در ژوئن 2023 منتشر شد و در دو ماه اول به رکورد 12 میلیون بازیکن رسید. این بازی با استقبال گسترده منتقدان روبرو شد و امتیازات متاکریتیک در حال حاضر بر روی 91 برای Xbox Series X/S و 87 برای PS5 و 86 برای PC قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.