بازی جدید Mass Effect تا 2029 عرضه نخواهد شد! + جدید

0 14

بازی جدید Mass Effect تا 2029 عرضه نخواهد شد! + جدید

استودیو Bioware روز سه شنبه تیزرهایی از قسمت جدید فرانچایز Mass Effect منتشر کرد که سر و صدای زیادی را در اینترنت به راه انداخت.

با این حال در جریان نمایش Bomb’s Game Mass Morning  در روز چهارشنبه جف گراب و تمور حسین که هر دو جزو خبرنگاران مطرح حوزه گیم هستند، اعلام کردند که طبق گفته منابعشان در بایوور، بازی جدید مس افکت هنوز راه زیادی تا نقطه پایان دارد.

گراب گفت: «شما یک گزارش اورجینال میخواهید؟ پس بگذارید بگویم که این بازی به هیچ وجه نزدیک به انتشار نیست؛ همانطور که بازی Dragon Age: Dreadwolf در سال 2018 معرفی شد اما قرار است بالاخره در 2024 منتشر شود، به من گفته‌اند که این بازی هم شرایط مشابهی دارد و احتمالا تا سال 2029 و حتی دیرتر مس افکت 5 را نخواهیم دید!»

حسین هم با کنایه‌ای حرف‌های گراب را تایید کرد و افزود: «من هم چیزهایی شنیده‌ام و این بازی خیلی دور از انتشار است، عملا در یک کهکشان دیگر قرار دارد!»

این صحبت‌ها با توجه به اینکه درحال حاضر تمام توجه بایوور معتوف به Dragon Age: Dreadwolf است و استودیو فعلا فرصتی برای پیشبرد مراحل ساخت دنباله مس افکت بصورت جدی ندارد میتواند منطقی باشد، مخصوصا همانطور که بالاتر گفته شد بایوور همیشه علاقه داشته تا بازی‌های خود را حتی قبل از شروع مراحل ساخت آن نمایش بدهد!Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.