بازی جدید God of War ظاهرا برای PS5 تایید شد – مستر گیمرز + جدید

0 16

بازی جدید God of War ظاهرا برای PS5 تایید شد – سی اس گو+ جدید

یک خبر خوب برای گاد آف وار بازها! بازی جدید God of War ظاهرا برای PS5 تایید شد . با مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین

بازی جدید God of War ظاهرا برای PS5 تایید شد

به نظر می‌رسد که God of War Ragnarok در سال‌های آینده نسخه‌های بعدی را روی PS5 دریافت می‌کند.

به نظر می رسد یک بازی جدید God of War در حال حاضر در استودیو سانتا مونیکا و پلی استیشن در حال توسعه است، احتمالاً برای PS5،و اما احتمالاً برای PS6 هم همینطور. در سال ۲۰۱۸، سری God of War دوباره راه اندازی شد و به موفقیت بزرگی دست یافت. سپس در سال ۲۰۲۲ این با دنباله ای به نام God of War Raganrok دنبال شد. درست مانند نسخه قبلی خود، بازی PS5 یک موفقیت بزرگ بود. به عبارت دیگر، شاید جای تعجب نباشد که یک بازی جدید دیگر از این سری در همان استودیو در حال توسعه است که دو بازی قبلی را برای شما به ارمغان آورد.

یک بازی جدید God of War به طور رسمی معرفی نشده است، اما چندین لیست شغلی برای این استودیو همگی به این نکته اشاره می‌کنند که متقاضیان «باید از God of War (2018) و God of War Ragnarok اطلاعات داشته باشند. نکته جالب اینجاست که پلی استیشن نه تنها متقاضیانی را می خواهد که با God of War به عنوان یک سری آشنا شوند، بلکه این بازی های خاص را نیز می خواهد که به آنها مرتبط باشد.  به هر حال، آنچه مشخص است این است که استودیو در حال کار بر روی یک بازی جدید God of War است. و اگر جدول زمانی قبلی به درستی اشاره داشت، باید در حدود سال ۲۰۲۶ منتشر شود، که باید دقیقاً در پایان نسل PS5 باشد.

در لحظه انتشار، لیست های شغلی مورد نظر هیچ گونه نظری را از سوی پلی استیشن یا استودیو سانتا مونیکا یا هر کسی که با این مجموعه درگیر است، داده نشده. ما انتظار نداریم که این تغییر کند، اما اگر تغییر کرد، مطمئناً داستان را مطابق با آن به روز خواهیم کرد.

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.

نظر خود را با ما در میان بگذارید. از بازی بعدی God of War چه چیزی می خواهید ببینید؟

خوشحال میشیم که اگر این مقاله واقعا براتون مفید بود ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.