بازی بعدی Tomb Raider در راه است؟ – مستر گیمرز + جدید

0 32

بازی بعدی Tomb Raider در راه است؟ – سی اس گو+ جدید

نشانه هایی از این وجود دارد که امسال بازی بعدی لارا کرافت منتشر خواهد شد . اما آیا واقعا بازی بعدی Tomb Raider در راه است؟ با  مسترگیمرز مرجع بازی ها همراه باشین.

 

Shadow of the Tomb Raider رایگان شد

برنامه‌نویس Tomb Raider احتمالاً به اعلامیه‌ای برای بازی جدید اشاره می‌کند.
آیا کریستال داینامیکس همچنان قصد دارد بازی بعدی Tomb Raider را امسال به نمایش بگذارد؟
سال گذشته، فیل راجرز، مدیر عامل کریستال داینامیکس، طی تماسی با سرمایه‌گذاران اعلام کرد که بازی جدید Tomb Raider در سال ۲۰۲۳ نمایش داده می‌شود. از آنجایی که سال رو به پایان است، طرفداران کاملاً کنجکاو هستند که ببینند آیا واقعاً ممکن است این اتفاق بیفتد یا خیر. هنوز چند ماه فرصت باقی مانده تا کریستال داینامیکس این اتفاق را رقم بزند. اما وب سایت رسمی Tomb Raider به تازگی به روز شده است تا کاربران بتوانند برای دریافت به روز رسانی های جدید در مورد اخبار لارا کرافت ثبت نام کنند. این منجر به گمانه زنی در میان طرفداران Tomb Raider شده است که آیا بازی بعدی Tomb Raider در راه است؟

امسال برای Tomb Raider چطور گذشت؟

تا کنون، سال ۲۰۲۳ سال جالبی برای فرنچایز Tomb Raider بوده است. در سال، محتوای زیادی در رابطه با Tomb Raider منتشر شد، از جمله کراس اوورهایی با بازی هایی مانند Fall Guys و PowerWash Simulator. دو بازی بسیار مورد توجه لارا کرافت نیز امسال روی نینتندو سوییچ منتشر شدند، در حالی که یک بازی کاملاً جدید Tomb Raider بر روی دستگاه های تلفن همراه منتشر شد. آمازون همچنین فاش کرد که برنامه های بسیار بزرگی برای فرنچایز Tomb Raider از جمله یک سریال تلویزیونی جدید و یک فیلم دارد. با در نظر گرفتن همه چیز، این مقدار قابل توجهی برای طرفداران است که می توانند از آن لذت ببرند و مشتاقانه منتظر آن باشند، حتی اگر هیچ یک از آن ها در حد یک بازی کنسول جدید نباشد!

بدون احتساب عنوان موبایل Tomb Raider Reloaded، آخرین بازی این سری Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ بود. بازی نسبتاً مورد استقبال قرار گرفت و به سه گانه ای پایان داد که با ریبوت Tomb Raider در سال ۲۰۱۳ آغاز شد. این سه بازی سطح بالایی را برای ورودی های بعدی این سری تعیین می کنند و طرفداران به طور قابل درک امیدوار هستند که بازی بعدی این سطح از کیفیت را حفظ کند. در حال حاضر، طرفداران فقط باید منتظر بمانند و ببینند چه زمانی Crystal Dynamics آماده است تا برنامه های آینده خود را فاش کند.

 

متشکریم که همراه مسترگیمرز مرجع بازی ها هستین.
به نظرتون بازی بعدی Tomb Raider در راه است؟ چطور بازی خواهد بود؟

خوشحال میشیم نظر خودتون رو راجع به این گیم نیوز زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.