اولین تورنمنت تابستانه CSGO ایران

اولین تورنمنت تابستانه CSGO ایران

با اتمام سال تحصیلی و کنکور سراسری در تیرماه بیشتر گیمرها در انتظار تورنمنت های همیشگی هستند که در فصل تابستان برگزار میشود. اولین تورنمنت رشته CSGO با نام CsgoBlackrocks Summer Cup Iran 2019 توسط تیم بلکراک برای پلیرهای این رشته برگزار میشود.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص این تورنمنت با بهروز اسکندری مدیر برگزاری مسابقات بلکراک یک مصاحبه کوتاه داشتیم و از ایشان خواستیم در خصوص این مسابقات برای ما توضیحات بیشتری بدهند :

این تورنمنت اولین تورنمنت رشته CSGOدر فصل تابستان می باشد که برای علاقه مندان به این رشته برگزار می شود . ‫ این تورنمنت نسبت به تورنمنت ها قبلی متفاوت تر است و سعی کردیم در این تورنمنت با همکاری که با دوستان عزیزمان در پلتفرم بازیچی داشتیم از همه لحاظ ( جایزه _ روش ثبت نام _ پلتفرم بازی ها … ) نسبت به تورنمنت های قبلی کیفیت بالاتری را برای پلیرهای این رشته مهیا کنیم برای مثال برای اولین بار تصمیم گرفته ایم که مسابقات را در پلتفرم Esea و با آنتی چیت برگزار کنیم که این امر باعث میشود که شرایط برای تمامی تیم ها یکسان باشد.

در تورنمنت های گذشته که در سرورهای ایرانی برگزار میشد با اینکه ما از سرورهای خوب بهره میبردیم و از لحاط فایروالی این اطمینان را داشتیم که سرورها به هیچ وجه اتک و Ddos نمیخورند اما در برخی اوقات به دلیل مشکلات اینترنتی مشکلاتی بوجود می آمد از جمله بالا رفتن Var سرورها و … که خدارو شکر با برگزاری مسابقات در پلتفرم Esea دیگر این دغدغه ها را نخواهیم داشت .

یکی دیگر از مزایای برگزاری مسابقات در پلتفرم Esea تعداد سرورها می باشد که ما میتوانیم حتی در زمانی که تعداد بازی های همزمان زیادی داشته باشیم ( ۸ بازی به صورت همزمان ) در سرورهای ترکیه برگزار کنیم که این باعث خواهد شد زمان کمتری برای برگزاری مسابقات لازم داشته باشیم

از طرف دیگر نیازی به ادمین نداریم و این باعث خواهد شد که تیم ها نسبت به ادمین داخل سرور معترض نباشند که شاید ادمین با یکی از تیم ها رابطه دوستی داره …
برگزاری مسابقات در این پلتفرم باعث خواهد شد تا پلیرها و تیم های ایرانی با قوانین معتبر مسابقات جهانی آنلاین آشنا شوند و سر زمان اعلام شده در داخل سرور حاضر باشند.

خوشبختانه برگزاری مسابقات در این پلتفرم باعث خواهد شد که تمامی حواشی مسابقات به صفر برسد و تمامی مسابقات در سرورهای Esea و با آنتی چیت معتبر این پلتفرم برگزار شود و ما به عنوان ادمین تنها ساعت بازی ها را به ادمین های Esea اعلام میکنیم .

در ضمن تورنمنت ما نیز در لیست تورنمنت های رسمی این پلتفرم قرار میگیرد که می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

همانطور که مشاهده میکنید تمامی تورنمنت هایی که در این پلتفرم برگزار میشود تورنمنت های معتبری مانند مسابقاتی که توسط ESL ، Dreamhack یا خود Esea برگزار میشود را در لیست تورنمنت های این پلتفرم قرار میدهند و خوشبختانه رابطه خوبی که ما با ادمین های این پلتفرم داریم باعث شد تا قبول کنند که مسابقات ما را نیز در پلتفرم خود برگزار کنند .

شاید برخی از دوستان سوال کنند که چرا در گذشته مسابقات را در این پلتفرم برگزار نمیکردیم و الان داریم از مزایای این پلتفرم صحبت میکنیم باید خدمت شما عرض کنم که در گذشته به دلیل اینکه بازی ها در پلتفرم های Esea و Faceit با پینگ زیر ۱۰۰ برای ما میسر نبود زیرا سرورهایی که در اختیار ما می گذاشتند پینگ پایین تر از ۱۰۰ را به ما نمیداد و ما نمیتوانستیم مسابقات را در هیچ کدام از این پلتفرها برگزار کنیم اما خوشبختانه از زمانی که موفق شدیم تیک Verified باشگاه ( Club ) رو دریافت کنیم مسولین Esea با ما موافقت کردند که در تمامی تورنمنت ها و حتی Club نیز سرورهای ترکیه را در اختیار ما بگذارند.

برگزاری مسابقات در پلتفرم Esea شاید این نگرانی را برای بازیکنان داشته باشد که علاوه بر هزینه ورودی می بایست هزینه ای نیز برای خرید اکانت Esea داشته باشند.

اول که توجه داشته باشید ما برای حرفه ای شدن و داشتن سرورهای با آنتی چیت می بایست حتما حضور پررنگی در این پلتفرم داشته باشیم و به نظر من هزینه ماهیانه ۲۵ تومان هزینه زیادی نخواهد بود اما باز ما برای اینکه پلیرها اولین بار است که میخواهند در این پلتفرم شرکت کنند اولویت هایی براشون در نظر گرفتیم : ۵ میلیون جایزه نقدی که بین ۸ تیم برتر تقسیم میشود و تیم ها میتوانند با صعود از مرحله گروهی براحتی هزینه ورودی خود را برگردانند و دوم اینکه تمامی پلیرهای حاضر در این تورنمنت از پرداخت هزینه ورودی در باشگاه Iraniain CSGO Club معاف خواهند بود و می توانند ۲ ماه به صورت رایگان در باشگاه Iraniain CSGO Club بازی کنند و هر هفته با کسب مقام های اول و دوم از جوایز نفیس این باشگاه بهره مند شودند.
توجه داشته باشید که این اقدامات تنها برای این دوره در نظر گرفته شده است و از این به بعد تمامی تورنمنت های بلکراک تحت پلتفرم ESEA برگزار خواهد شد و هیچ تورنمنتی نیز زیر ۵ میلیون تومان جایز نخواهد داشت و انشالله تورنمنت بعدی ما که در مرداد ماه برگزار میشود مرحله مقدماتیش در همین پلتفرم ESEA برگزار میشود و مرحله نهایی به صورت لن برگزار میشود و از طریق سایت HLTV نیز پوشش داده خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *